HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Valja bacit oko i na ostale dionice izlistane na ZSE…na kojoj se moglo nedavno zaraditi? Ako mi netko može izlistati nekakve promete na čemu se moglo zaraditi i kolko se moglo dignuti?!
Jasno je svima da ulaskom u EU, da će se povećati konkurencija i da će pasti cijene…ali to je do sada već ukalkulirano rekao bi u cijenu…
Oni koji su kupovali na IPO po 265 kn su u plusu, nisu izgubili ništa…tko je kupovao na višim razinama zna valjda zašto je kupovao i zašto nije prodao kad je bio u plusu…oni koji su ostali znaju zašto su ostali ili nisu napravili dobru procjenu…
I dalje imamo dobar dividendni prinos…i dalje imamo mirovince koji kupuju…dugo nema nikakvih vijesti koje bi cijenu ove dionice pomaknule prema gore…ali biti će ih zasigurno, treba pregrmiti samo ovaj početni udar koji će se odraziti i koji se odražava na izvješća, na prihode i dobit…
danas od 7 milja prometa gotovo polovicu su ostvarili ERNT i HT…to isto nešto govori…
Sve više i više špekulanata i ovdje…koji priželjkuju i najavljuju još snažniji pad dobiti i prihoda a samim time i pad cijene ht-a…mogli bi reći da se cijela naša burza pretvorila u veliku špekulaciju…tolko je na njoj sve postalo skupo, a istovremeno i jeftino…da je najbolje kloniti je se neko vrijeme….

oportunist,

jesam, priznajem pogrešku, kao što vidiš niko nije nepogrješiv.

Istu je bitno na vrijeme vidjet i prvom ili drugom prilikom je ispravit, situacija se na TK može promjeniti gotovo u secundi.
Obzirom da ste Vi iskusan ulagač siguran sam da takve greške ne radite.

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da kolega ako im je dobit toliko pala znači da možemo očekivati dividendu na nekakvih 15.xx kuna ako se ne varam. Probajte izračunati koliki bi bio omjer cijene i dividende. Po tome ispada da se mora još malo ohladiti da bi bila zanimljiva za kupovinu, Zabrinjava me koliko su telekom kompanije skliznule u regiji, očito to nije sektor koji može toliko rast 🙁

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Kolega, ovoliki pad dobiti u 2Q je radi isplate otpremnina… ne znam da li samo drukate i/ili ne čitate izvješća ?

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Ide odbijanac?

@hlebinac
pričekajmo kraj trgovanja, da nebi bilo zakucavanja

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

DT preko HT-a do Telekom Slovenije
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

jos niste shvatili sta je dt napravio sa ht-om, dosli kupili jeftino, hrvatski narod izgradio ht…

nakon toga godina izvlacili dividendu iz kompanije da vrate ulozeno, vratili ulozeno, i sada ih tako boli briga za ht…pa zasto onda nebi probali akvizirati itd.

ht, osobno znam, je firma koja zbog svoje nesposobnosti u poslovanju, zbog nerazumjevanja trzista i potreba korisnika, svaki dan gubi korisnike…

a s time i prihode a i dobit….

game over za ht, tamo sve do 100 kn po share

Ovih 6000 je bilo po bidu ili asku?

Ivane, jel to ti gubiš živce?

bez reakcije forumaša na 5.5 mil kn prometa…zanimljivo…

netko kupio, netko prodao. a sad mi možemo nagađat zašto

HT bez konkurencije u preuzimanju Telekom Slovenije

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close