HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Onako na prvu čini mi se jako loše izvješće. Obratiti pažnju na povećanje kratkoročnih obveza za 1,8 milijardu kn što nije baš vidljivo u povećanju imovine.

To vam je stavka "Obveze s osnove udjela u rezultatu", inače namijenjeno za isplatu dividendi. U međuvremenu već isplaćeno i obračunato na kapital.
[/quote]

Imate pravo, nisam išao za tim jer sam mislio da je HT ranije isplatio dividendu, tek sad vidim da su isplatili u ovom mjesecu.

Da nije bilo kupovine glasova sa IPO-m, ova dionica bi danas bila preko 250kn. Tko se više time bavi nema izbaci brojku koliko su mali dioničari prodali, a veliki preuzeli. Da nije bilo IP-a, to se ne bi dogodilo. Ali ajde, kroz dvije godine izgubiti će se svi mali dioničari pa ćemo imati mir.


pad dobiti -29% [emo_ooooo]

Prihodi HT-a pali gotovo 6, a dobit više od 29 posto


Katastrofa, jedini spas za nas dioničare je postaviti upravu koja je sposobna s obzirom na potencijal tvrtke “odraditi” barem dvije predstečajne nagodbe koje bi podigle i cijenu i likvidnost a ne ove MM[emo_smijeh]

dan nije onoga ko kupuje non stop masne kolicine vec bi cijena bila 100 kn, pa bi je i ja kupio, al docekat cu i ja svoj trenutak:), vidjet cete sta ce biti kada mali dionicari tek spoznaju sta se ovdje dogada, za dan dva, pa kada krene rasprodaja


Da nije bilo kupovine glasova sa IPO-m, ova dionica bi danas bila preko 250kn. Tko se više time bavi nema izbaci brojku koliko su mali dioničari prodali, a veliki preuzeli. Da nije bilo IP-a, to se ne bi dogodilo. Ali ajde, kroz dvije godine izgubiti će se svi mali dioničari pa ćemo imati mir.

Mir na kojoj cijeni dionice?

Kune nisu problem, kuna nema

Ovo je prestrašno. Kuda ide ova dionica?
http://www.seebiz.eu/hrvatski-telekom-neto-dobit-pala-294-posto/ar-69232/

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

smanjite prodaju, nakitit ce te MM [emo_smijeh]

Ovosi kojim tempom će mali prodavati. Plus ako kriza nastavi, sve će ići pošto poto. Pa do toga što će veliki napraviti. Da je jedan igrač ubacio nalog za kupnju od 10.000,00 cijena ne bi mrdnula.

ja mislim da su penzići napeto iščekivali fi i onda razvalili bid[emo_smijeh]

who dares, wins

A što oni imaju očekivati kada su ptice na grani znale kakav će biti, te kakav će biti do kraja godine. Oni nemaju tih problema. Oni samo moraju paziti da se mali dioničari ne zaigraju.

Ma kakvih 100kn,dobit ht-a je tolika da sve ostale dionice na zse mogu samo sanjati o tome a još isplačuju odličnu dividendu, barem mi koji smo od početka u ht-u to dobro znamo(a znaju i još neki),a vi koji ste prodali malo razmislite o tome.


A zašto dežurni katastrofičari ne napišu koliki je CAPEX ?

upravo je to jedan od razloga smanjenje dobiti, a sigurno capex 2013 neće biti veći od capexa 2012

New Report

Close