HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
37.594
1,161
32,30
32,40
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sa 2500 kom (2000+500) teško da će regulirati cijenu, to je 36 paketića.

nokla, znas ti i bolje od toga 🙂
stavit ce nove ako mu te netko poklopi.
pa ne moram barem tebi to crtat. 🙁

Kako znate koji su nalozi od MM?

Kune nisu problem, kuna nema

Pa nije svrha MM zabetonirat cijenu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa nije svrha MM zabetonirat cijenu.

Nadam se da je za podizanje cijene[emo_palacg]

Kune nisu problem, kuna nema

@loto
hita gledalica ti omogućuje vidjeti savaki pojedinačni nalog, skriveni nalog,
nalog MM, ..

smjer za ht će odrediti izvještaj za 2q

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


priznat cu mu ulogu "onda i samo onda" ako NIKAD ne bude prvi na kupnji ni prvi na prodaji.

Potpisujem. Međutim sada je vidljivo da ova sr.nja od MM utječu na cijenu. Kao što će smjer kretanja cijene nakon FI za polugodište odrediti analiza jednog od MM http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/ocekivanja-oko-rezultata-ht-a-dobre-i-lose-vijesti-248116
MM – Mega Manipulatori zatukli su i ovu dionicu [emo_palacd]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Prvi na kupnji a istodobno i prvi na prodaji. J.bite se sada mali dioničari. Mi smo ti koji određuju cijenu. Gdje je sada HANFA???????? Ako ovo nije manipulacija a šta je onda???

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Prvi na kupnji a istodobno i prvi na prodaji. J.bite se sada mali dioničari. Mi smo ti koji određuju cijenu. Gdje je sada HANFA???????? Ako ovo nije manipulacija a šta je onda???

slazem se, da. pa ako oce neka dizu cijenu i kupuju kroz OMF. to im nitko ne brani. ali neka mi ne glume tu MM-a u istu svrhu.
(naravno da je iz mog pisanja vidljivo da meni pase pad trenutno jer sam izasao sa svim u zadnje tri god, imao sam puno toga, i cekao sam ga opet na cca 160, ali to nije bitno. Bitno je da svrha MM-a ne smije biti reguliranje cijene, pa ni prema gore kao ni prema dole).

Na forumu ove dionice je bilo uvijek relativno mirno, otkad su stigli MM, bura na sve strane! E pa dragi forumaši netko je ukrcao jako puno “para” u HT, a sad su došli MM i to lijepo zaključali unutar 1,5kn pa Vi pjevajte. Svatko tko želi neka iskrca cca. 600.000,00 kn pa brzo ide dalje dok se ne postave!



Prvi na kupnji a istodobno i prvi na prodaji. J.bite se sada mali dioničari. Mi smo ti koji određuju cijenu. Gdje je sada HANFA???????? Ako ovo nije manipulacija a šta je onda???

slazem se, da. pa ako oce neka dizu cijenu i kupuju kroz OMF. to im nitko ne brani. ali neka mi ne glume tu MM-a u istu svrhu.
(naravno da je iz mog pisanja vidljivo da meni pase pad trenutno jer sam izasao sa svim u zadnje tri god, imao sam puno toga, i cekao sam ga opet na cca 160, ali to nije bitno. Bitno je da svrha MM-a ne smije biti reguliranje cijene, pa ni prema gore kao ni prema dole).

[/quote]
Paničari koji su se iskcavali na brzinu, i na vrijednostima koje su im u minusu s idejom da se vrate na 160kn sad više neće lako natrag, dionica ima MM i oni će reći koliko vrijedi!

mislim da bi mi “mali dioničari” trebali zabetonirati cijenu na 280 kn,
i ne prodavat ispod toga, ovako veliki kupuju zabadava i tovare se,

o cemu vi tu je toliko izvjesno da je pad prihoda i dobiti zagarantiran slijedecih 2 godina, bit ce dobro ako ostane na 100 kn

New Report

Close