HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Slovenija če prodavato svoj telekom, dali če HT konkurirati u kupnji


provjerite uplatu i na žiro računu i kod mene je bio isti slučaj uplaćeno na žiro kod druge banke na kojoj sam imao a lani leglo na tekući kod pbz pozdrav

Tako je ,sjelo na žiro, što su tražili prije nekoliko godina, hvala kolega.

Kune nisu problem, kuna nema

Ova isplata dividende trebala bi se odraziti na porast vrijednosti mirovinskih fondova posebno ROMF iRDMF i ostalih koji imaju dosta HT-dionica!

Kune nisu problem, kuna nema

zašto? pa cijena dionice je pala više od dividende


zašto? pa cijena dionice je pala više od dividende

http://www.hrportfolio.hr/hr/fondovi/fondovi_0_0_0_0/%7C%7CPodaci_o_mirovinskom_fondu%7C20%7CObvezni_mirovinski_fondovi_-_OMF_-ande-_Raiffeisen_OMF#Frame 1

Kune nisu problem, kuna nema

šta se ovo ht pretvara u magmu, ingru, pounje [emo_zacudjen]

mi smo ipak zemlja slučaj

170 kn ,,prekrasno..sljedece god ht ,,100 kn i dividenda cca 10 kn…prinos je prinos..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ovo je tragikomično da su KORF toliko napumpali da se cijenom skoro izjednačio s HT-om koji ostvaruje milijarde dobiti i dijeli solidnu dividendu?!?

Koliko dionica ima HT a koliko KORF?

Tragikomicno…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


šta se ovo ht pretvara u magmu, ingru, pounje [emo_zacudjen]

Ma nije HT loš, izvlače se novci.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

HT pada jer svi bježe u druge dionice u nadi da će one brže i više rasti. Što je i vrlo izgledno


HT pada jer svi bježe u druge dionice u nadi da će one brže i više rasti. Što je i vrlo izgledno

To već prerasta u žešće kockanje, prodati HT na povijesnom dnu pa kupovati razne stečajuše MGMA, VART, INGRA,DIOK… [emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close