HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 23:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Poštovani,

Da li je možda počeo kontranapad ?

Ask je, za ht-ovske pojmove, poprilično šupalj. Sve do 179,97… A i ta brana nije nepremostiva. Vidjet ćemo… Već je uistinu vrijeme da cijela ZSE malo prodiše.

Ako sad nije vrijeme za nekakav bull trend, ako sad nije dno, onda stvarno više ne znam da li ćemo ga ikada više imati.

Srdačan pozdrav…

Rba je taj koji jedino može u kontranapad, da nema njih ht bi već davno bio na 100 kn.


Rba je taj koji jedino može u kontranapad, da nema njih ht bi već davno bio na 100 kn.

Nemoj biti hlebinac, [emo_smijesak]

Prema najavi HAKOM, HT mora spustiti 3 puta veleprodajnu maržu. Istom matematikom toliko će izgubiti u dobiti, te ispada da mu je realna cijena 50-ak Kuna, na što bi se lagano trebalo nivelirati kroz narednih godinu do godinu i po ?


ispada da mu je realna cijena 50-ak Kuna, na što bi se lagano trebalo nivelirati kroz narednih godinu do godinu i po ?

Sigurno si imao probleme u školi s matematikom i ekonomskom grupom predmeta – razlikuješ li ti veleprodaju od maloprodaje te da li znaš koliki je udio u dobiti od veleprodaje a koliko od maloprodaje?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Prema najavi HAKOM, HT mora spustiti 3 puta veleprodajnu maržu. Istom matematikom toliko će izgubiti u dobiti, te ispada da mu je realna cijena 50-ak Kuna, na što bi se lagano trebalo nivelirati kroz narednih godinu do godinu i po ?

To mi izgleda malo prenisko, ali na oko 100 kn bi mogla doći iduće godine

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Otkad će se moći trgovati dionicom s pravom na dividendu?


Otkad će se moći trgovati dionicom s pravom na dividendu?

mislili ste valjda DOKAD, a ne OTKAD. taj voz je prošao 12. 06 je bio zadnji dan S PRAVOM

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Otkad će se moći trgovati dionicom s pravom na dividendu?

Cim ju kupis, imas pravo na dividendu. Ak ju kupis sutra, imas pravo na dividendu slijedece godine…ako je bude…

ht je većinu extraprofita ostvarivao putem pretplata,pričao ne pričao mjesećno je račun bio 77+ pdv, slično kao hrt pretplata, i tu je dobit oko milijardu kuna , uskoro to ide u povijest
ove godine draštično im pada dobit,a tek dogodine će se osjetiti na prihodima i dobiti

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ht je većinu extraprofita ostvarivao putem pretplata,pričao ne pričao mjesećno je račun bio 77+ pdv, slično kao hrt pretplata, i tu je dobit oko milijardu kuna , uskoro to ide u povijest
ove godine draštično im pada dobit,a tek dogodine će se osjetiti na prihodima i dobiti

Imaš neki link gdje piše o ukidanju pretplate, pogotovo na fiksnoj liniji, jer sam je mislio otkazat.
Za ovo drugo, već je i Mudri najavio ulazak u neke druge grane koje nemaju veze sa telekomunikacijama. Treba vidjet narednih mjeseci istinitost tih tvrdnji, ali pošto imaju keš, mogu takoreći što žele.

nema linka, trenutno prelazak kod drugog operatera ,ostvaruje ogromne uštede na internetu i telefoniranju,evo ja plačam bnet 240 kuna i sve u njemu i duplo brži internet, da sam ostao u ht to bi plačo 450-550 kuna misečno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close