HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni veli stric da nas ima 120000 do sad….[smiley8][smiley4]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Meni veli baba mara da nas ima 4 milijuna već i da će svatko dobiti 5 dijonica

Hell is Empty and all the Devils are Here


Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3]

Nije li ovaj skok prometa danas na burzi posljedica velikog broja upisa za HT? Možda su ulagači zaključili da je bolje kupiti ove “jeftine” dionice na burzi nego srezani paket HT. Ako je tako onda mnogi koji su se prijavili neće uplatiti HT.

Treba imati na umu da je jedno podnijeti ponudu, a drugo uplatiti sredstva. Od ovog drugog će mnogi odustati

Hell is Empty and all the Devils are Here

Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3]

jel to iz najpovjerljivijih izvora?


NickLeeson: ” Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3] ” Nije li ovaj skok prometa danas na burzi posljedica velikog broja upisa za HT? Možda su ulagači zaključili da je bolje kupiti ove “jeftine” dionice na burzi nego srezani paket HT. Ako je tako onda mnogi koji su se prijavili neće uplatiti HT.

Ili je ovo možda igra fondova da nas odmame od uplate za THT?
Pogledajete kako se sve zeleni,kupujte ide to još gore,nemojte čekati THT ,rezati će ponudu,razlika će biti blokirana 7-10 dana,a za to vrijeme će se sve zelenite,ko zna šta Vas čeka na THT-u.
Upisano je danas po procjenama već 300 000 ponuda.Svi će prodavati prvi dan,to će pasti,ma ništa to nevalja.
[smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.


“U slučaju da ukupni ponuđeni iznos iz obvezujuće ponude ne prispje na račun primatelja do navedenog krajnjeg roka prispjeća uplate, obvezujuća ponuda se neće smatrati valjanom!!”
To je tekst iz instrukcije za plaćanje. Čak su i 2 uskličnika stavili.


Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.


mislim da si u krivu. Po mojim saznanjima onolko kolko upišeš, toliko moraš i uplatit.

Zna li neko zvanično da li strani državljanin može upisati i uplatiti dionice putem punomoćja?

blueman:

Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.

mislim da si u krivu. Po mojim saznanjima onolko kolko upišeš, toliko moraš i uplatit.

Ili to ili odustati, nema treće opcije

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


blueman: ”
“U slučaju da [color=blue]ukupni ponuđeni iznos[/color] iz obvezujuće ponude ne prispje na račun primatelja do navedenog krajnjeg roka prispjeća uplate, obvezujuća ponuda se neće smatrati valjanom!!”
To je tekst iz instrukcije za plaćanje. Čak su i 2 uskličnika stavili.

točno tako !!!!
nema ja bi uzeo za 38.000 kn, pa onda uplatiti npr. 37.900kn !!!
u tom slućaju vračaju S V U lovu……..

New Report

Close