HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A čuj ima i par dividendnih dionica koje bi trebale odraditi rast cjenovno a firme rast poslovno kroz par godina. Samo treba gledati.

Mislim da je samoubojstvo biti ovisan o firmi poput HT-a koji je ipak vezan za tržište koje je u deklinacije demografski prije nego ista drugo.

To je jako zeznuto.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kolko god izgledalo loše za HT nadolazeće razdoblje, dokle god su unutra silni raznorazni fondovi i dok DT ima udio od 51%, mislim da svi koji su unutra mogu mirno spavati.
Ionako oni koji su ušli u HT, ušli su zbog izdašne dividende…oni koji su kupovali na IPO, i nisu prodavali u međuvremenu pospremili su lijepe novce od dividenda koje su podjeljene, a i dobili su nešto dionica ako ih nisu registrirali kod brokera….
I još uvijek su im ostale dionice koja iz dana u dan bilježi najveći promet na ZSE…
Za one nestrpljive i željne brze zarade, ima perjanica na ZSE…DIOKI, VART, MGMA, INGR i slični….

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-telekom-prodavat-ce-vam-i-struju-i-hranu-velika-transformacija-ht-a-zbog-pada-prihoda/1109780/

izgleda da dolaze crni dani!!! [emo_beztona]

O tome nas par tu pričamo već godinama, ja o takvom scenariju ovdje pišem od kada je HT bio 315kn no neki ne žele slušati, odlaze na skupštine i umijesto pravih pitaju nesuvisla pitanja u stilu “zašto dopuštavate da se vrijednost dionei HTa ruši na interes špekulanata (kojih to???), ili meni best of the best pitanje “zašto isplačujete sve manju dividendu”…

...

zanimljivo je haoren da su govorili da će trezor kupovsti dionice ,a to nikako da se desi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

a lipo sam govorio dok je bila 220 sad je 173 neko je pokupio duplu dividendu 😛

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Stigla brana na 173 kn sa 100.000 komada.


Kolko god izgledalo loše za HT nadolazeće razdoblje, dokle god su unutra silni raznorazni fondovi i dok DT ima udio od 51%, mislim da svi koji su unutra mogu mirno spavati.
Ionako oni koji su ušli u HT, ušli su zbog izdašne dividende…oni koji su kupovali na IPO, i nisu prodavali u međuvremenu pospremili su lijepe novce od dividenda koje su podjeljene, a i dobili su nešto dionica ako ih nisu registrirali kod brokera….
I još uvijek su im ostale dionice koja iz dana u dan bilježi najveći promet na ZSE…
Za one nestrpljive i željne brze zarade, ima perjanica na ZSE…DIOKI, VART, MGMA, INGR i slični….

Nastavi niz…HT!
Nema valjda nekog forumaša da ovo kupuje!!! Ide HT na 50 kn gdje mu je i mjesto.


Stigla brana na 173 kn sa 100.000 komada.

Ma,sigurno pokušaj manipulacije nekog fonda koji hoće izazvati paniku među našim “šorterima”, a i tu je početak trgovanja certifikatima

Ja bih volio vidjeti budale koje prodaju po ovoj cijeni. Ovi u fondovima se smiju koliko ima magaraca na burzi.

Do kuda će ovo? Valjda do 100 kuna. Ispod toga bi stvarno bilo pretjerano.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvPovijestCijena.aspx?sifSim=ht-R-A
Prednost ove priče je ta što će se barem dio love preliti u druge dionice kako bi se općenito povečala likvidnost na burzi. Ionako je HT predugo previše kotirao.
Došlo je vrijeme osvješčivanja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

..ići će tehnički odbijanac do preko 180, slično kao kod ernt..

New Report

Close