HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 15:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ide ovo ispod 180 kako mi se čini. prodaja se ne zeza…..

Kad će ovaj balon pući, ovo ne vrijedi više od 50 kn. Pa telefoniranje pojeftinuje 3 puta, internet će biti besplatan, pa konkurencija..HALO! Tko se nije skrio…..[emo_plazi]

Ovo je jedina dionica na ZSE koja vrijedi, da nema HT-a ZSE se može zatvoriti. Gdje su sada Agrokorove perjanice? Koliki im je danas zbrojeni promet trgovanja manji nego HT-u, a kako danas tako skoro svaki dan. Jedini problem je što svi dioničari znaju a nitko se ne odnosi u skladu sa vrijednostima. Ruši se u bescjenje, ROMF uredno skuplja…



Nagodinu neće niti za dividendu biti. Tako izgleda. A godinu iza?

ako dogodine bude 12 bit će super, čitajući šta se sad zbiva od roaminga ,hakoma ,po meni , slijedi dobar dio pada prihoda u narednim kvartlima,
a sad ove priče o dostavi hrane i pića,struja,plin nekako mi djeluje na nemoć
pa nije vrag da ćemo u t centrima kupovati boce za plin , marendati burek i svježe ocijeđenu limunadu

Svake godine je barem 10% dividenda, koliko je 10% na INU, Jamnicu itd. da ne nabrajam, a niti spominjem one koji nikad nisu niti neće dati dividendu

[/quote]


Ovo je jedina dionica na ZSE koja vrijedi, da nema HT-a ZSE se može zatvoriti. Gdje su sada Agrokorove perjanice? Koliki im je danas zbrojeni promet trgovanja manji nego HT-u, a kako danas tako skoro svaki dan. Jedini problem je što svi dioničari znaju a nitko se ne odnosi u skladu sa vrijednostima. Ruši se u bescjenje, ROMF uredno skuplja…
E ova je dobra.Pa kolega u kojoj vi to državi živite pa tako šta
tvrdite? Dobro,je najtrgovanija dionica na burzi naravno treba tomu zahvaliti
fondovima koji je imaju u izobilju ali da jedina vrijedi to je neozbiljno.
A što se tiće cijene na burzi ona će s godinama samo padati, lagano.
Pozdrav

dionica je neperspektivna s daljnjom tendencijom pada.ja sam je se otarasio prije dvije godine. ako se trenutnoj cijeni na tržištu pribroje sve isplaćene dividende vrijednost je sve manja.dionica ima nezaustavljiv pad. 179,00 kn današnja cijena,još je za trećinu veća od knjigovodstvene. uskoro će našim ulaskom u eu doći do drastičnog pada cijene usluga, a time do pada prihoda i dobiti.od moje obitelji ht trenutno nema ni lipe prihoda.prije 14 godina to je bilo nezamislivo.



Ovo je jedina dionica na ZSE koja vrijedi, da nema HT-a ZSE se može zatvoriti. Gdje su sada Agrokorove perjanice? Koliki im je danas zbrojeni promet trgovanja manji nego HT-u, a kako danas tako skoro svaki dan. Jedini problem je što svi dioničari znaju a nitko se ne odnosi u skladu sa vrijednostima. Ruši se u bescjenje, ROMF uredno skuplja…
E ova je dobra.Pa kolega u kojoj vi to državi živite pa tako šta
tvrdite? Dobro,je najtrgovanija dionica na burzi naravno treba tomu zahvaliti
fondovima koji je imaju u izobilju ali da jedina vrijedi to je neozbiljno.

Padati možda,ali se ipak pozicionirati i u budućnosti velku dobit ostvarivati. Svaki godišnji pad se barem nadoknadi sa dividendom, imaju fondovi i druge dionice pa neka si stave stvanu vrijednost u bilancu. HT nije od onih što u danu rastu i padaju po 30-tak % kako se nekom prohtje. A uskoro će to vrijediti i za ostale kompanije koje sada vrijede, jer će ih preuzeti PRAVI vlasnici.

autolik
Da, u pravu si ako ostanu samo u telekomunikacijama, ali znaš i sam da su najavili i nešto drugo, a hvala Bogu imaju još uvijek dosta keša, a sa time se danas može dosta toga. Problem je što kasne barem dvije godine i da su me slušali sada bi TH-T bio preko 300Kn. Meni je ona dala dobar prinos, ali nakon Linića odlučio sam se za nešto drugo, i to se za sada isplati. Jednostavno mu ne želim dati svojih 12+18%, a to bi bilo danas preko 20.000kn.


autolik
Da, u pravu si ako ostanu samo u telekomunikacijama, ali znaš i sam da su najavili i nešto drugo, a hvala Bogu imaju još uvijek dosta keša, a sa time se danas može dosta toga. Problem je što kasne barem dvije godine i da su me slušali sada bi TH-T bio preko 300Kn. Meni je ona dala dobar prinos, ali nakon Linića odlučio sam se za nešto drugo, i to se za sada isplati. Jednostavno mu ne želim dati svojih 12+18%, a to bi bilo danas preko 20.000kn.

Kasni se, tko to spriječava,i sad to čini. To što Vam se isplati kolega to je super ali oprez tko sa djecom spava… Dati svojih (12+18%) i oni “uzeti svojih” to nas je tu i dovelo!

lupetate gluposti. cijena pada jer se žele jeftino dokopati dionica od drhtavih ručica. ne zbog poslovanja. dobit pada što je i očekivano. pa kriza je. ljudi neće štediti na kruhu nego na režijama. dobit će još godinama biti iznad 15 kn po dionici. kome je to malo nek proda.

kad je i moj stari skužio da ht ne valja onda je izgleda vrijeme za kupnju. na 300 mu je bio odličan. sad mu je ernt hit,a do nedavno ni je ni znao šta je to. čudo su ovi mediji [emo_vrtimise]

who dares, wins

Po prvi puta ulagači će na Zagrebačkoj burzi moći trgovati certifikatom koji je izveden iz jedne domaće dionice. Naravno, riječ je o dionici Hrvatskog telekoma koja je i godinama najlikvidnija vrijednosnica na tržištu.

Erste banka izradila je ukupno četiri certifikata kojima je temeljna imovina dionica HT-a – dva long i dva short certifikata – kojima će investitori moći trgovati od petka 21. lipnja.

New Report

Close