HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolika ja vrijednost INE, koliko je danas potonula za razliku od završetka jučerašnjeg trgovanja? Kolika je dividenda INE na 4300kn a kolika HT-a. Tko nam je kriv kad toliko cjenimo HT!


po meni bitniji su rezultati za 3 kvartal

Slažem se, kolega. Svašta će se tu moć vidjeti iako će ljetna sezona malo zamutiti vodu. Koliko, ovisi o tome kakvi budu rezultati u turizmu npr. broj noćenja. Da li ste se možda bavili tom korelacijom do sada ? Bilo bi zanimljivo usporediti ovaj nadolazeći kvartal s prosjekom dosadašnjih.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Ako bude iduća dividenda oko 15 kn neznam baš da je ATL tako blizu

Kazes nije blizu? A koliki je ATL? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

razočaran sam. očekivao sam je na 170 [emo_mrgud]


razočaran sam. očekivao sam je na 170 [emo_mrgud]

A da se ask postavi na 205kn što bi bilo?

Uskoro je skupština HT-a vidjeti ćemo što će se dogoditi. Ima li se snage i znanja za još veće napredovanje!

Ja mislim da će ipak ulazak u EU pokazati pravu cijenu HT-a, bilo to na više ili niže.

Raste kupnja, bit će nešto.


Ja mislim da će ipak ulazak u EU pokazati pravu cijenu HT-a, bilo to na više ili niže.

Razum ce prevladati!
Pozdrav mljekarima i medarima…


Raste kupnja, bit će nešto.

Za žalosnu dividendu od samo 34kn, Ina pala 8kn, a HT…

To ti je zato što ekipa ovdje odma poslije dividende masovno prodaje i ruši cijenu.

Izgleda da ide prema 180kn danas.

Za one koji nisu prikovani svakodnevno za monitorom, te za one slabijeg srca, idealno je uć u HT gotovo sigurnih 10 %….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close