HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Poštovani kolega m43,

Primite moje javne isprike pred svim sudionicima foruma. Pogriješio sam…

Dragi kolega HaoRen – puno Vam hvala na ispravci. Uz Vas se puno može naučiti.

Srdačan pozdrav !


Poštovani kolega m43,

Primite moje javne isprike pred svim sudionicima foruma. Pogriješio sam…

Dragi kolega HaoRen – puno Vam hvala na ispravci. Uz Vas se puno može naučiti.

Srdačan pozdrav !

Ma Ok. I ja sam malo bio nedorečen, mislio sam da nakupe 10% vrijednosti porfelja HT-om.

Na vrijednost dionice INE od cca. 4.300kn se ispalačuje dividenda od 34,36 kuna po dionici i svi sretni, dok kod HT-a stalno neka sumnja.??? ROMF je pametan i sigurno ulaže!

Svakodnevno ROMF prikupi po 2500kom, kupovao bi u ovo vrijeme i po barem 220kn, ali zašto kad ima po 208 kunića!

Vaš link …[/url]

Jučer sam bio prikovan uz ekran i promatrao sam gotovo cijeli trgovinski dan na HT-u. Moram biti iskren da se u meni izgubio gotovo sav optimizam…
Baš je bilo frustrirajuće koliko su se ljudi iskrcavali po bidu. Razumijem pakete po 69 dionica i to mi je uistinu jasno. Ali bilo mnogo prosipanja po 400, 500, 600 dionica. To mi je zabrinjavajuče. Investitore (male ulagaće) očigledno više ne interesira dividenda. Sumnjam da će biti rasta u slijedeća četiri trgovinska dana, tako da nam se smiješi novi ATL…
Jedina svijetla točka je ROMF ali to jednostavno nije dovoljno. Šteta…
Nitko ne bi bio sretniji od mene da budem u krivu.

Srdačan pozdrav, poštovane kolege…

na zse je pravilo da cijena padne više nego je bila dividenda, pametnom
dosta.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Podsjetnik:

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kako se približava datum isplate dividende, hajde da ja nešto pitam. Da li je netko ispunio poreznu karticu ove godine i naveo podatak o dividendnom prinosu za prošlu godinu (12.000,00 neoporezivo ???)te dobio povrat, ili dug, jer ovo definitivno nije do kraja razjašnjeno. Ja sam među takvima, ali još ništa od porezne uprave, a nikad nisu imali manje posla. Nekako mi se čini da čekaju najprije isplatu ovogodišnje dividende, pa da onda napokon obznane kako će na to još lupiti porez. Stvarno imamo zakone koje možeš tumačiti na najmanje dva načina.

Da, povrat poreza uplaćenog iz dividendi izvršen već prije ca. mjesec dana. Istina nije bio veliki, ali je bio u skladu s onim što je knjigovođa izračunao. Jesu li vratili samo porez ili i prirez, to sad ne znam, morao bih provjeriti.

Dobio sam riješenje za prošlu godinu iz kojega se ne vidi koji dio povrata se odnosi na povrat poreza na dividendu[emo_ljut]

Kune nisu problem, kuna nema

Ja sam dobio i rješenje i povrat.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close