HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da brojevi nemaju veze, niti ih službenici na šalterima znaju, jer bi već novinari nešto nanjušili i informacije bi iscurile van. Vlada se ovdje jako dobro pripremila želeći da se do zadnjeg dana ništa ne zna koliko je ljudi upisalo, što će im i uspjeti. Nitko od medija nije ništa objavio o broju, jer ne znaju, jedino pišu o gužvama gdje ih ima (uglavnom Zagreb, što je i logično), a ostala mjesta više manje zadovoljavajuće. Danas u Fini u Karlovcu prije pola sata 10-tak ljudi. Uglavnom do 1.10. se ništa neće znati. Strpljen, spašen.

Knjige i kava


i dalje mislim da rezanja povlaštenih paketa neće biti, upisati će oko 100.000 građana + torbari……

Ti si isto govorila da Magma ide na 375 kuna drugi dan nakon što je pala, pa vidimo koliko si u pravu. Tako da broj onih koji će upisati biti će nenormalan.
Znam da veće poslovnice imaju oko 800 upisa dnevno, ako postoje tri takve to je oko 2500 dnevno * 10 dana = 25.000 ljudi samo u trima poslovnicama!!!!!

Gdje je ostalih 290 poslovnica u RH, pa to će biti kataklizma. Sustav to neće izdržati.


Koliki je bio volumen prvog dana trgovanja Ine?

188.394.545,22

No respect

UH, mislio sam puno više. Pa JDOS je bio jedan dan 150 milja, ak se ne varam. THT će biti valjda milijarda.

do koliko sati je upis zadnji dan odnosno 27.9???

OBAMA................SPASITELJ


Provizija za prijenos sredstava e-bankingom je 1-2 kn. Dakle… uplatite preko interneta i uštedite tih 50 (Erste)ili 76 kn (Fina).

Ma da kad uplačuješ za sebe i ženu ali za ovih x drugih nije preporučljivo,mislim da će baš to Samdol pregledavat.[smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo samo da kazem da je guzva i u osijeku. posto ovdje nema HPB-a, upisuje se u jednoj poslovnici ERSTE i jednoj poslovnici FINA. na oba mjesta ima minimalno dvadesetak ljudi u redu konstantno, od jutra do mraka.
dok fina ima dovoljno prostora da citav red stane unutra, kod erste banke je red izvan banke kojih 5 metara…

nadam se da ce se to uskoro malo rascistiti da krenem i ja.

btw. jel se za dokument s jmbgom priznaje domovnica?


do koliko sati je upis zadnji dan odnosno 27.9???

Do 20:00

Uplata do 23:59:59

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


evo samo da kazem da je guzva i u osijeku. posto ovdje nema HPB-a, upisuje se u jednoj poslovnici ERSTE i jednoj poslovnici FINA. na oba mjesta ima minimalno dvadesetak ljudi u redu konstantno, od jutra do mraka. dok fina ima dovoljno prostora da citav red stane unutra, kod erste banke je red izvan banke kojih 5 metara… nadam se da ce se to uskoro malo rascistiti da krenem i ja. btw. jel se za dokument s jmbgom priznaje domovnica?

DA + osobna.

Knjige i kava


evo samo da kazem da je guzva i u osijeku. posto ovdje nema HPB-a, upisuje se u jednoj poslovnici ERSTE i jednoj poslovnici FINA. na oba mjesta ima minimalno dvadesetak ljudi u redu konstantno, od jutra do mraka. dok fina ima dovoljno prostora da citav red stane unutra, kod erste banke je red izvan banke kojih 5 metara… nadam se da ce se to uskoro malo rascistiti da krenem i ja. btw. jel se za dokument s jmbgom priznaje domovnica?

priznaje se domovnica…ako je na njoj jmbg
tko nema dokument s jmbg-om trebao bi otići na MUP i izvaditi od njih ovjerenu potvrdu o JMBG-u.

Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3]

Blizu ste prave brojke ali nemojte zaboraviti da je do sada najmanje 1/3 građana upisalo manje od punog iznosa paketa a to znači da nismo još ni blizu brojke ( ukupnog broja dionica ) koja bi mogla dovesti do rezanja paketa.
Nadam se da rezanja neće biti.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close