HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.08.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,43
46.169
1,469
31,40
31,60
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ja bi isto pametan covjek ionako moze cekati dugo ne treba mu lova

Možda je danas već prodavao, pojačalo se trgovanje[emo_smijeh]

Kune nisu problem, kuna nema

Interesantno, DT u Njemackoj u zadnjih 10-tak dana potegao cca 25% u plus, a kod nas žabokrečina, samo jedan od dokaza kako svi u EU i USA , Azija i Japan koji sus se vratili i na veće razine od početka fin. krize 2008, znaju očuvati svoje stećene vrijednosti.
Za razliku od financijski-ulagaćki nepismeih Hrvata koji sve vrijednosti bagateliziraju i dozvoljavaju pad na razine od prije 20 godina kao da niti jedna firma u HR protekom vremena nije evoulirala.
Posebno je to izraženo kroz razno razna nekompetentna i zlonamjerna laprdanja(čast iznimkama) na ovom forumu a i drugim.

Zašto ne poštujemo svoje novo stvorene vrijednosti, zašto dozvoljavamo sunovrat istih, zašto se naš investicijski puk uključivo fondove ne financijski-investitorski ne opismeni, uključivo GRČIĆA i Linića Za koje TK kao da i ne postoji P DOK S DRUGE STRANE ZAGOVARAJU enormna ulaganja PRIVATNOG KAPITALA to nema logike.?

Pa jesu li oni uopće svjesni da je gospodarski prosperitet jednih SAD počeo najviše zahvaljujuči privatnim investitorima kroz razvijanje TK (tržište kapitala). Mogli bi se sjetiti predavanja na ekonomiji iz područja Političke ekonomije kapitalizma ili su slušali samo Pol. ek. socijalizma 8malo sarkazma)

Kod ekonomista u vladi ne štima niti ne funkcionira ekonomija, dok HR pravosuđe ne funkcionira pored Josipovića , Milanovića i Ministra pravosuđa sve dipl. pravnika nekih i sa dr. titulom.

Zaista nevjerojatne kontradiktornosti, pa da bar uvedu red u okviru svojih kompetencija, a ovako neznam tko je tu lud, zar ti ljudi stvarno žive u uvjerenju kako dobro rade svoj posao, bez bilo kakve doze samokritičnosti uz nedostatak radnog i političkog morala kako bi preispitali dosege svojih kompetitivnosti i prepustili svoja mjesta derugima koji bi se rado pokušali dokazati da se može, a može se puno bolje.?

O Bože vidiš li ti to?

O Bože čuvaj Hrvatsku od neznanja i nesposobnosti.

a ovdi sve zavisi kolika će biti dobit tolika će biti i cijena dionice odnosno 10% diviit dende ako zarade nešto više od milijarde s naznakom dodatnog gubljenja mušterija u fiksnom i internet paketu
pa ulaskom u eu gube stotine miliona od roaminga
a zahvaljujući liniću sad svaki kafić ima wi fi pa će stranci radije udarit po skype-u oliti viber-u
bit će zanimljivo vidit 2q ili 3q bit ćemo pametniji
ali ne triba zaboraviti činjenicu da ova firma nema dugova jedino je može spasiti neko preuzimanje pa samim time povečanje prihoda i dobit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ali ne triba zaboraviti činjenicu da ova firma nema dugova jedino je može spasiti neko preuzimanje pa samim time povečanje prihoda i dobit

kakvo sad opet preuzimanje?!? pa HT je već preuzet (privatiziran), to je gotova priča!

Kolega otto4 , misli se na to da HT preuzme neki strani telekom, a ne da netko preuzme HT.

HTu neminovno slijedi sve lošije i lošije poslovanje u HR zbog N razloga prethodno navedenih na ovoj temi. Jedino sto bi moglo sacuvati HTove prihode i dobit je preuzimanje nekog perspektivnog telekoma. Jedna od rijetkih takvih prilika pruzila se s kosovskim telekomom, no taj natječaj je HT izgubio i kosovski telekom prodan je jednoj američkoj tvrtci ..Bez akvizicija budučnost za HT nije baš tako svijetla.

...

Nije Mudronja bzvz uzeo 1+1 gratis. Zna da će Ht na razini 100-tke i završiti. A on će zaraditi kroz dividende te 4 god

pa eto haoren na to sam mislio , npr da preuzme od srbije telekom ako nisu već kosovski

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

da, izgleda da je razina 208 lokalno dno. zahvaljujući dividendi, za očekivati je da će u iduća cca 4 tjedna dionica rasti. zanimljivo, a možda ne i slučajno, je da se vrh dionice ernt poklopio s dnom ht – što su mogli (ili mogu) iskoristiti ‘lovci’ na dividende.

samo moje mišljenje, ne nagovaram nikog na kupnju il prodaju

Zanimljivo kako puno ljudi govori da HT-u slijede crni dani. Možda su u pravu ali kako to da je npr. najava ulaska HT-a na tržište električne energije prošla nezapaženo ? Ovdje leži ogroman potencijal. Ili biznis s fiskalnim blagajnama ? Želim reći da se tamo ipak ne sjedi skrštenih ruku već pokušava nadoknaditi pad prihoda od telekomunikacija (što nije slučaj samo kod HT-a već i kod ostalih operatera).

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


da, izgleda da je razina 208 lokalno dno. zahvaljujući dividendi, za očekivati je da će u iduća cca 4 tjedna dionica rasti. zanimljivo, a možda ne i slučajno, je da se vrh dionice ernt poklopio s dnom ht – što su mogli (ili mogu) iskoristiti 'lovci' na dividende.

samo moje mišljenje, ne nagovaram nikog na kupnju il prodaju

Dno će vjerojatno biti oko 200 kn, dan, dva prije exdiv. d. To je samo moje mišljenje. Nemam dionice HT i ovo nije poziv na kupnju ili prodaju istih.

Kad je ex div. day?

New Report

Close