HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Navratite malo do SKDD, prije prodaje[emo_smijesak]


Zbilja neznam dali se neki ljudi ovdje šale ili ne.Kakve veze ima koliko su zaradili u tekućoj godini-dividenda može biti 0 ili 40 kuna,zavisno o zalihama zarađenog novca od prije i politici firme,a ht novaca ima,te će isplatiti u skladu svojih poslovnih odluka.Pogledajte koliko ERNT isplaćuje već par godina-puno više od godišnje zarade-pardon dobiti.[emo_smijesak]

HT je isplatio skoro svu zadržanu dobit, ima je još manje od 10 kuna po dionici



Zbilja neznam dali se neki ljudi ovdje šale ili ne.Kakve veze ima koliko su zaradili u tekućoj godini-dividenda može biti 0 ili 40 kuna,zavisno o zalihama zarađenog novca od prije i politici firme,a ht novaca ima,te će isplatiti u skladu svojih poslovnih odluka.Pogledajte koliko ERNT isplaćuje već par godina-puno više od godišnje zarade-pardon dobiti.[emo_smijesak]

HT je isplatio skoro svu zadržanu dobit, ima je još manje od 10 kuna po dionici
[/quote]

Kolega,nemate informacije ili neznate čitati FI,ali to se nauči vremenom[emo_smijesak]-inače kad nekaj tvrdite morali bi iz moralnih i činjeničnih razloga staviti link,tak da i neupućeni saznaju[emo_smijesak]


Navratite malo do SKDD, prije prodaje[emo_smijesak]

Šta ima tamo kolega? daj te nas obradujte.

who dares, wins

AKo HT nastavi ovim tempom, ove godine ce zaraditi 16kn po dionici..S obzirom da vec standardno isplacuju 100% dobiti kroz dividendu to je 16kn odnosno 13.76 nakon poreza i prireza. E sad tko zna mozda nadoknade ovaj pad dobiti u narednim kvartalima.

Kolega branitelj se ocito referira na 3.7 miljardi kuna koje HT ima u blagajni. TO bi bilo oko 46kn po dionici bruto odnosno 39.83kn netto..Medutim to je novac koji HTu treba za investicije i akvizicije, jako sumnjam da ce taj novac ici dirati i rasipiti u dividendu..TO bi bilo unistavanje firme, nesto slicno onome sto se trenutno dogada na ERNT nažalost.

...

Da bi se mogli radovati, morate prije postati dioničar, ko nekad u korf-u [emo_novac]

ma kolega za dan sam ja natrag samo nešto drugo da poriješavam. [emo_smijeh]

who dares, wins

hoce li netko meni objasnit sta to ima u skdd, taman sam mislio staviti na prodaju pa za koji dan kupiti jeftinije barem se tako nadao, ali vidim da vi imate neke inf. koje ja nemam, pa me prosvijetlite

ne mari za male stvari i ostat ce male

moj horoskop mi kaze ni slucajno nemojte sada poslovati, ja sam de bio namracio da prodam i nesto zaradim, ali kao sto zvijezde kazu nema prodaje

ne mari za male stvari i ostat ce male

Poštovani,

Sve to skupa ponovo dobro izgleda. Nakon razočaravajučeg izvješća, ponovo su investitori shvatili da je ovo jedna od rijetkih sigurnih, likvidnih i obećavajućih dionica. Skida se s prodaje sve više i više… Očekujem da će na krilima fondova, želje za dividendom i sigurnošću ulagaća – dionica skoćiti do desetak posto. Nadajmo se da će i makar malo tržište odreagirati na sam ulazak u tu nesretnu EU. Ipak ulazimo samo jednom u životu i nikad više.
Ukratko, očekujem dionicu HT oko 01.07. negdje oko 210,00. Mislim da to nije nemoguće… Nadam se da mi neće zamjeriti oni koji na ovoj temi pišu negativno, jer, naposlijetku, samo izražavam svoje mišljenje. Doduše, treba biti pošten i iskren, te reći da posjedujem dionice i da na osnovu toga imam interes da rastu.
Ipak, mislim da sam objektivan.
Treba nas sve malo razdrmati, umorili smo se i ravnodušni smo prema svemu. Nije se na temu HT nitko javio danima.

Srdačan pozdrav, cijenjene kolege…

@ vdt
pa i sada je 210[emo_smijeh]

Kune nisu problem, kuna nema

http://www.poslovni.hr/forum/tema/nasi-operateri-odmah-gube-500-mil-kuna-zbog-jeftinijeg-roaminga-u-eu-25632

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close