HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

haha istina haoren ,ajde srićom sam na b netu pa imam internet a vidim ja neće otvori agram ni naslovnu od zagrebačke
tama sam mislio počistiti kompjuter ;P

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Padne im dobit 25% i oni odma režu linije..

"Trgovanje na Zagrebačkoj burzi privremeno je obustavljeno zbog tehničkih poteškoća na strani pružatelja telekomunikacijskih usluga. Zagrebačka burza intezivno radi na izoliranju i rješavanju problema, vodeći računa o interesu i zaštiti ulagatelja.


A ja restartao računalo već 16 puta… [emo_smijesak]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


ma smo neka ostane di je pa nek padne poslije dividende na 190.
onda ću bar znat što ću s dividendom [emo_smijeh]

Past će na 190 ali bez ove nule na kraju, tj. na 19 kn. Za godinu, dvije.
LP

Kaj ste se svi uspaničarili-koliko ste mogli zaraditi od dividende u zadnjih 6 godina sa cca 1500-2000 dionica-i koliko vas onda košta sada[emo_smijesak]

pa dobit i je realno pala očekivano. rezerviranje sredstava je kumovalo ovakvo velikom padu.

čini se da su ipak problemi kod bneta [emo_smijeh]

uz ovakvo loše polovanje HT će nedugo nakon otvaranja burze pasti ispod 200 kn, a sumnjam da će se ikada više dići iznad te cijene

http://www.vecernji.hr/vijesti/hakom-uskladuje-cijene-poskupljuju-tv-internet-paketi-clanak-546503

tko je tu lud? [emo_mrgud]

znao sam ja da vrag nikad ne spava.

who dares, wins

Kolege, neki nece nikada propasti. Ili ce uci u domenu poslovanja sa strujom i plinom ili ce regulator naredit da moraju u interesu gradjana dignuti cijenu ili ce necete vjerovat Sprajc u nedjeljnom Dnevniku objavit strogo cuvanu tajnu Cia-e da Zemlja nije okrugla


uz ovakvo loše polovanje HT će nedugo nakon otvaranja burze pasti ispod 200 kn, a sumnjam da će se ikada više dići iznad te cijene

I meni se cini da cemo vidjeti ATL na HT koji ce tu biti dulje nego sto mnogi misle. Treba uzeti u obzir i pad cijene roaminga od 01.07. i jos puno toga sto donosi EU.


http://www.vecernji.hr/vijesti/hakom-uskladuje-cijene-poskupljuju-tv-internet-paketi-clanak-546503

tko je tu lud? [emo_mrgud]

Meni ovo nije jasno. Pa čini mi se da bi sad iz glave mogao reći 2 providera koji daju niže cijene za TV+tel+internet pakete od Iskona. H1 i Amis. A i Optima je tu negdje. Zar ne?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close