HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Do 30. Ovog mjeseca trebao bi ht potegnut do 220 kn. Sve iznad toga je super bonus za izac van.

Ha,ha otišao veliki nalog sa aska sa 216 na 218 kn-1282 kom..



@verdi

Nemaš razloga za žurbu ,upravo je bilo čišćenje po asku do 215 kn,a do 216 kn je par naloga ..

znam jer je i mene počistilo. ne ma frke ima se još municije. rijetko kad se ulazi ili izlazi u komadu. no definitivno selim u jedan drugi vagon ovog usporenog vlaka zvanog zse.

who dares, wins

mene još nije počistilo ,čekam na drugom asku sam ,idem lagano u drugi odabir, prodajem jednu desetinu.

Objavljen poziv na skupštinu -ZSE..

Kakvi znalci… Ja se divim vašoj maštovitosti, danas unutra, sutra van… i svi u plusu… Pitam se tko onda gubi, iste spike slušam i od kladioničara. Svi u teškom plusu, a kladionice grcaju u gubicima… Ja sam već unutra od početka i samo zidam. Niti brige niti pameti… Ove ću si godine ostaviti 10k za ljetovanje sa obitalji , a ostatak u nove dionice prvi dan čim padne cijena…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

kolege,

kad već prihod, a i dobit od osnovne djelatnosti kontinuirano pada pametni znaju da treba pronaći neke nove niše.
E, pa HT ulazi u domenu djelaovnja struje i plina.
Neki neće nikad propast.

GLAVNU SKUPŠTINU
Hrvatskog Telekoma d.d.
koja će se održati dana 17. lipnja 2013. godine s početkom u 12:00 sati
Dio neto dobiti (poslije oporezivanja) u iznosu od 1.679.533.852,85 kuna, odnosno 20,51 kuna po dionici, upotrijebit će se za isplatu
dividende
Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne skupštine tj. 17. lipnja 2013. godine evidentirani u Depozitoriju
Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD). Tražbina za isplatu dividende dospijeva na dan 8. srpnja 2013. godine.“

Hm…već vidim scenarij : paket EE+ADSL+MAXTV za 350 kn mjesečno uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca. U cijeni je 150 kWh električne energije i 15 GB prometa + osnovni MAXTV paket. Nakon potrošenih 150 kWh cijena kWh je 0,90 kn VT i 0,70 kn NT + PDV.

Brojke su odokativne no čini mi se da će ovo biti princip rada.

Kao što kolega kaže, neki nikad neće propast.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

kolega @antraxxx samo opušteno. ja sam ove godine uzeo već dvije dividende i još dvije imam u planu. vi slobodno sjedite na ovome kao kvočka na jajima. nakon 21. dan pilić sigurno stižu. jedino što ht-ov ciklus traje 365 dana.

who dares, wins

Da li je Uprava HT-a sposobna kupiti Telecom Slovenia!

moj prijedlog za skupštinu,kad već tolko kasne u isplati dividende
da isplate odmah i za prvih 6 mjeseci 2013.god. dodatnih 10 kn
zašto čekati još godinu dana

New Report

Close