HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovih dana bi trebala biti obijavljen i poziv na skupštinu-dividenda ,bližimo se kraju mjeseca..

tija si reč početku kraja valjda [emo_smijeh]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Stiže sezona kvartalnih izvješća, a HT će svoje rezultate objaviti…

Znači očekujemo pojačano trgovanje i rast cijene do 220-225 kn..
U idućim danima,biti će čišćenja ..
Kao u nekoliko navrata poslijednjih dana..

@lacoste

Na temelju cega ocekuje rast cijene ? Osobno od FIa za 1Q HTa ocekujem pad prihoda oko 7.5% i pad dobiti oko 5% .

Vec i vrapci znaju..Nemam dionice HTa i nije nagovor na kupnju/prodaju

...

Dakle isplata dividende 8. srpnja 2013.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

na molbu jednog forumasa jer mi ne dozvoljava privitke u privatnim porukama, ne znam zasto.

ostali molim ignorirati ovaj post.


@lacoste

Na temelju cega ocekuje rast cijene ? Osobno od FIa za 1Q HTa ocekujem pad prihoda oko 7.5% i pad dobiti oko 5% .

Vec i vrapci znaju..Nemam dionice HTa i nije nagovor na kupnju/prodaju

Na osnovu pojačane kupnje,pojačane akumulacije dionica, zbog stijecanja prava na dividendu,koja nije mala.
Uvjek isti pravac dijelovanja u zadnjih nekoliko godina,i zadnjih tijedan prije skupštine,pogledati graf..

HT-R-A 20,51 9,56% Dividenda 13.06.13

datum bez prava. hmm… nešto mi je to kasno…?

who dares, wins

@verdi

Objasnio je kolega par postova prije zasto je to tako..Biti ce isplata dividende nakon ulaska RH u EU, tako je jeftinije DTu (nisam siguran no mislim da oni ne moraju onda platiti porez na dividendu).

@lacoste

Ovaj scenarij koji si opisao, nije se desio vec mislim 2 godine..prosle nije sigurno..dapace pala je cijena zadnji tjedan s 240 na 220, onda jos nakon isplate na 200kn..Ne vezano za sve prosla kretanja ne mogu biti indikator buducih

...

ništa onda promjena plana. dugo mi je to čekati. srećom pa sam tak i tak u +. nešto sam računao da će datum bez prava biti ranije pa nek isplaćuju kad god hoće. uteći ne može.

who dares, wins

@verdi
Nemaš razloga za žurbu ,upravo je bilo čišćenje po asku do 215 kn,a do 216 kn je par naloga ..

New Report

Close