HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


a šta je tu jeftino! meni je flat internet do 12 mbits za 80 kuna u b net-u a ovdi nije ispod 250

a šta je tu čudno ! HT – u se ne dopušta konkurirati cijenom. To je svakako u redu jer bi inače u superbrzom roku izbrisali tzv. konkurenciju.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Ima li netko info kada će isplata dividende? Izvješće za Q1 je 30.04.2013., neće valjda do tada čekati s objavom i dividendu..??

OiV službeno postao ‘državni telekom’
Ima li kakvih komentara na ovu vijest.

Kolega baboon ne bi se zacudio da sve bude naspanano do kraja 4 mjeseca kada dolazi i izvjesce. Do sada to nije nikada bilo tako kasno da se cekalo tako dugo do datuma skupstine.

Poštovani kolega punto…

Molim Vas da objasnite što ste točno željeli reći u prethodnom postu. Na što točno mislite pod terminom – našpanovano.
Želja mi je ući u ht po ovim cjenovnim razinama, pa me uistinu zanima mišljenje
cijenjenih kolega. Unaprijed hvala na svakoj rečenici…

Srdačan pozdrav !

Kolega vdt
I sami vidite da ht muku muci vec mjesecima kako bi dotaknuo magicnu brojku od 220 kn i ne uspijeva to nikako uciniti. Takodjer znate i sami da dionica dt u americi na burzi vrijedi cca 8-9 $, a kod nas cca 35$. Takodjer pojavio se i oiv koji ce uzeti mnogo korisnika ht koji su trenutno u ht-u. Ulazimo u eu i konkurencija ce im bit jos jaca i zesca, a ne mogu unedogled otpustati radnike kako bi zadovoljili dionicare glede isplate dividende. Zato sam napisao da je sve naspanano do zadnjeg trena jer jedino tako mogu jos donekle odrzavati cijenu na 200 kn, a ka tome znamo da ce zadnjeg dana kojeg odredi uprava koji je bitan za dobivanje dividende, cijna pasti za 22 kn koliko je dividenda.
Ja zasigurno necu cekat dividendu vec izaci van prije isplate dividende.

Hvala Vam…

@punto

Za desetak dana je skupština ,krajem mjeseca,po meni ova cijena je dobra za akumulaciju ,i zaradu do 220-225 kn,gdje bi cijena trebala biti uoči skupštine i prava stjecanja dividende..od 22 kn koje navodiš..

Cim prije skupstina tim bolje kolega lacoste, kako bi se cim prije izaslo iz ht-a. Takodjer i ja se nadam ovoj cijeni od 225 kn kao i vi.



@punto

Za desetak dana je skupština ,krajem mjeseca,po meni ova cijena je dobra za akumulaciju ,i zaradu do 220-225 kn,gdje bi cijena trebala biti uoči skupštine i prava stjecanja dividende..od 22 kn koje navodiš..


punto ima jasnu strategiju i toliko je dobar da ju je podijelio s vama..drago mi je da je napokon netko povukao paralelu dta u usa i ht ..mislim ljudi halooo..gdje gledate?? dividend 20,50 ili 22 kn isti vrag…
punto ja izuzetno cijenim tvoje pisanje i sam trud koji ulažeš u isto zato samo tako nastavi. Također bi htio skrenuti pažnju na Telekome u regiji, npr TECG( crnogoski telekom) koji je oko 3,5 eura…Ljudi 3,5 eura! ! ! ! a Ht je 28 eura..pa di toga ima..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ne možeš direktno uspoređivati cijene…Kakve veze ima sto je CG 3.5 EUR, a HT 28EUR kakve veze imaju jedan s drugim direktno? Mozes uspredivati multiple, ali ne cijene direktno !

...

@Lanica – super usporedba[emo_palacg]

Bank of America je oko 11 eura komad, dok Apple ima manji PE nego HT(obje firme imaju probleme).

Koja je od ovih osnovnih mjera bolja za pregled?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close