HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@chuki
Moj e-račun – izvještaji – pregled – Potvrda o isplaćenom dohotku, uplaćenom porezu po odbitku i prirezu za 2012

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Opći podaci
Izvještaji

Pregled
Znači u pegledu…

Sve to štima, no u dnu nema ponuđene Potvrde o… zato jer su izrađeni izvještaji dostupni 6 mj od izrade. No, skužio sam da sam je naručio te ću je dobiti naknadno.
Hvala vam, dobri ljudi.

Raiffeisen OMF će ubrati ravnih 100 milijuna KN od dividende HT i još 20 milijuna od ERNT, neto.

a koliko če izgubiti ako ht rokne na 150 kuna .prihodi padaju a konkurencija sve nmilosrdnija ,još kad država razvije svoju mrežu koga će sisati , evo meni je bnet duplo povoljniji od maxadsl a da ne kažem da mi je brzina interneta 12 mbps

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Sve to štima, no u dnu nema ponuđene Potvrde o… zato jer su izrađeni izvještaji dostupni 6 mj od izrade. No, skužio sam da sam je naručio te ću je dobiti naknadno.
Hvala vam, dobri ljudi.
[/quote
ne treba ništa naručivati, potvrde su već prije napravljene, jeste li dobro upisali svoj račun?


a koliko če izgubiti ako ht rokne na 150 kuna .prihodi padaju a konkurencija sve nmilosrdnija ,još kad država razvije svoju mrežu koga će sisati , evo meni je bnet duplo povoljniji od maxadsl a da ne kažem da mi je brzina interneta 12 mbps

a tko će ga srokat na 150kn ?

Npr tržište ? Tko ga je “sroko” na 215 ?

...


Npr tržište ? Tko ga je "sroko" na 215 ?

Na 215 još uvijek svi zarađuju.
A tržište vrvi boljim prilikama za bržu zaradu. Pogotovo sad kad se čini da će purani opet uzletit.. Neki već lete.

pa nije ht sveta krava , moraš svatiti da će davati sve manje i manje mlika ,još ako se pojavi aflatoksin ,tipa zagreb dobije presudu o dtk mreži

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Tango, Step i Swing: Vip se novim tarifama bori za korisnike
Hoćemo li dobit kakav protuudar od HT (VIP je valjda skožio da svojim tarifama ima zatvorenu mrežu ,ima dobre tarife ali sam prema VIP korisnicima ali sad ovim smanjenjem cijena natjerat će HT da i oni razmisle o smanjenju)

Ima i HT nove tarife, uskoro ce biti dostupne.

New Report

Close