HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Stvarno cudno da dionica ne reagira na dividendu od 20,51 kn.
Mozda ne bi reagirala ni na akviziciju IN2 .

Zbog čega bi dionica i reagirala na ovakvu dividendu kad su svi više-manje znali kolika će biti? Jedino je bilo pitanje način i vrijeme isplate.

...ladies and gentlemen....AC/DC

http://www.seebiz.eu/raiffeisen-kupiti-dionice-ht-a-ciljana-cijena-spustena-na-256-kuna/ar-57375/

sory jel se zna datum isplate dividende tj kada će se znati?

Točan datum isplate dividende znati će se nakon glavne skupštine koja je obično krajem travnja. Računaj na isplatu dividende u drugoj polovici svibnja.

Do kojeg datuma mogu kupiti dionicu a da imam pravo na dividendu ili je rok istekao?

ništa nije isteklo. imaš bar 2 mjeseca. u travnju ćemo znat točno….


i ako si sitna riba (ukupna dividenda do 12000 kn),
čekaš 1.god povrat poreza + još 1.god isplatu
evo tebi tvojih 2,90 kn natrag
pa ko voli neka izvoli (ko čeka,dočeka)
sve zahvaljujući našim kukurikićima

E da, koja je to prevara ulagača od strane kukurikana, kao do 12.000 kn se ne oporezuje, a onda ti maznu porez i na kraju ako nemaš prostora da ga vratiš kroz poreznu prijavu, zaboravi pare…..


E da, koja je to prevara ulagača od strane kukurikana, kao do 12.000 kn se ne oporezuje, a onda ti maznu porez i na kraju ako nemaš prostora da ga vratiš kroz poreznu prijavu, zaboravi pare…..

Možete objasniti? Dok 12.000 se ne oporezuje, tko onda mazne porez, kome?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Help! Obzirom da mi je potvrda o dividendi otišla na krivu adresu, potvrdu mogu dobiti sa stranice SKDD-a kroz e-račun. Registrirao sam se, ali ne nalazim nigdje tu mogućnost. Može li mi netko reći gdje točno na stranici? Hvala

Na moj e-račun
isplaćena i neisplaćena sredstva iz KA

može na izvještaji pa pregled u dnu je potvrda o isplaćenim porezima i prirezu

New Report

Close