HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ali dividenda nije razočaranje. Nisam očekivao preko 20 kn.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Prekrašno. Opet fina parica sjeda na račun. Svi kojima je ovo razočaravajuće nek mi prodaju poslije dividende po 190. Rado ću vas osloboditi smeće dionice [emo_smijeh]

izvješće mi je bez veze, taman da cijena ostane oko 215 kn, a nakon dividende padne ispod 200 kn…

Do kad ima vremena kupiti dionice, a da se ima pravo na dividendu? Unaprijed zahvaljujem znalcima na odgovoru.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Do kad ima vremena kupiti dionice, a da se ima pravo na dividendu? Unaprijed zahvaljujem znalcima na odgovoru.

Zašto za taj podatak moraš biti znalac?[emo_smijeh]

nisu još objavili datum isplate….

Naravno da je dobra s obzirom na kretanja u društvu i ekonomiji. Neka razočarani prodaju. Neka sruše na 210 da kupim još koju stotku. Ja zadovoljan. Poslije dividende im prodam opet po 210.

neće uvijek biti ovako.

Nisam baš u tijeku, ali ako se može još kupiti, a da se dobije dividenda onda… bih razmislio o tome. Zato molim kredibilnu informaciju bez sarkazma moliću fino.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Nisam baš u tijeku, ali ako se može još kupiti, a da se dobije dividenda onda… bih razmislio o tome. Zato molim kredibilnu informaciju bez sarkazma moliću fino.

Da, još uvijek se može kupiti dionica da se ostvari pravo na dividendu. Još nije dana informacija do kojeg dana će to biti moguće.

Hvala lipa.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Kolega bakar..isplata dividende mora biti usvojena na glavnoj skupstini i ako tako bude svi oni koji danom odrzavanja g.s. budu u posjedu dionice imat ce pravo na isplatu dividende. Koliko vidim datum odrzavanja iste jos nije odreden tako da jos uvijek mozete kupit dionicu i imat cete pravo na isplatu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Naravno da je dobra s obzirom na kretanja u društvu i ekonomiji. Neka razočarani prodaju. Neka sruše na 210 da kupim još koju stotku. Ja zadovoljan. Poslije dividende im prodam opet po 210.

sve je to lijepo samo kome češ prodat poslije po 210, (mogu li i ja)?

New Report

Close