HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U cijeloj priči je bitno da nijedan ULAGAČ-a ne dnevni ili mjesečni manipulator nije na HT izgubio ni kune nego samo jako lijepo zaradio ako je kupovao po IPO cijeni i dobio deset posto dodatnih dionica.Jednostavno dionice ne diraš i lijepa dividendica svake godine-već se do sada vratio skoro cijeli ulog[emo_smijesak]-i tak bu i ubuduće-razlog je kaj su dioničari uglavnom i korisnici HT-a,te Hrvatski fondovi tak da su svi sretni i zadovoljni,a trenutna cijene je apsolutno nebitna.

Dividenda 20,52 kuna

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Mudrinić kaže 20,51 kn
http://www.t.ht.hr/press/novosti_disp.asp?id=1883

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

kada bi mogla biti isplata dividende?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ovdje pise 20,52 kn
http://zse.hr/userdocsimages/revizor/HT_revizor_2012_nekonsolidirano_HR.pdf

U svakom je slucaju iznad psiholoske granice od 20 kuna.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

20, 51 kunu po dionici.
[emo_smijeh]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

To je ono kaj je bitno,bilo bu ove i druge i tak dalje,zato kaj je svima u interesu,kod HT-a je uvijek pa i onda bolje barem duplo bolje nego u bilo kojoj banci,a ulog je apolutno siguran dok je god DT večinski vlasnik[emo_smijesak]

Idemo mi preko 230 kn… [emo_smijesak]


Mudrinić kaže 20,51 kn

Ispricavam se, moja greska. Gledao sam nekonsolidirano izvjesce na ZSE. Uglavnom, HT je ostvario dobit nakon oporezivanja u iznosu od 1.680.044.488,02 kuna. Predlozena je dividenda od 20,51 kuna po dionici, a preostali iznos ide u zadrzanu dobit (nesto vise od 510 000 kuna).

Dakle, dividenda je 20,51 kn i iznad je psiholoske granice od 20 kuna.

Nastavljen je pad prihoda i dobiti. Ako se trend nastavi, a s obzirom na makroekonomsko okruzenje to je izgledno, sljedece je godine mogce ocekivati dividendu ispod 20 kuna.
Pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Opet lijepa dividendica,čestitam svim dugoročnim ulagačima-drugu godinu smo si vratili ulog[emo_smijesak]

Za mene je FI razočaranje, padaju prihodi, pada dobit, a Linić kaže da će ova godina biti najteža do sada, znači možemo očekivat dodatni pad prihoda i dobiti i još lošije rezultate … [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Za mene je FI razočaranje, padaju prihodi, pada dobit, a Linić kaže da će ova godina biti najteža do sada, znači možemo očekivat dodatni pad prihoda i dobiti i još lošije rezultate … [emo_palacd]

Sve ovo stoji osim razočaranja u FI – ne znam što očekujete obzirom da ljudi sve teže kupuju i hranu a kamoli što drugo. Ipak, ima tu i “svijetla” točka – mentalitet je kod mnogih takav da za cigarete, jednu ljutu i mobitel mora biti a za ostalo kako bude.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

New Report

Close