HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Šta mislite koliko če bit dividenda?

Dobit po dionici u prva tri kvartala je bila nepunih 18 kn. U zadrnjem kvartalu očekujem 3 do 4 kn po dionici, što je ukupno 21 – 22 kn. Ako bude, kao posljednjih godina sva dobit isplaćena na ime dividende onda znaš koliko možeš očekivati.

A v kojem kvartalu je plaćena digitalna dividenda, u zadnjem?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Dobit po dionici u prva tri kvartala je bila nepunih 18 kn. U zadrnjem kvartalu očekujem 3 do 4 kn po dionici, što je ukupno 21 – 22 kn. Ako bude, kao posljednjih godina sva dobit isplaćena na ime dividende onda znaš koliko možeš očekivati.

Hocu li i lazni branitelji u ovoj postenoj i pravnoj drzavi dobiti dio tog kolaca…

nije u ht baš bajno pad prihoda , mislim da kad objave kolika će biti dividenda da će se srozati, a bojm se da joj je tedencija prema knjigovodstvenoj u dužem roku

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


nije u ht baš bajno pad prihoda , mislim da kad objave kolika će biti dividenda da će se srozati, a bojm se da joj je tedencija prema knjigovodstvenoj u dužem roku

Slažem s Vama. Prihod pada, a to podrazumjeva i pad dobiti. S drastičnim uštedama HT se dobro i nosi s padom prihoda i nadam se da neće doživjedi sudbinu nekih tvrtki, npr. Dalekovoda.

Šta se događa? Evo nas na 208 u jednom danu!

…što je ovom ht-iću danas…[emo_smijesak]

hvala svima koji su mi prodali ht po 193kn i ernt po 903, bez vas ovaj božić i nova godina bili bi……..ah što reći….hvala vam

Procurile info o divki?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

…jel smijem i ja drukat malo danas?…[emo_smijesak][emo_namigusa]

čim u novinama piše da kamate na oročenje idu dole evo ti ht-a gore

Cookie Monster

New Report

Close