HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam pun ko brod jer vjerujem u dobro poslovanje u budućnosti. Pod time podrazumjevam dobit od 15-ak kn po dionici. S dividendom kupujem i dalje dok je cijena do 220. Prodajem jedino ako dođe na 350kn u što čisto sumljam. To je to

7.5% dividende te cini sretnim, mozda bolje da orocis u banci?

Ljudi moji ako neko ima prihode 8-9 milijardi kuna on ima prostora na ustedama da dobit ostane ista ili da je poveca. Ne treba se sekirati za onoga ko ima 🙂
Oni zele rezati radnicka prava na novom kolektivnom uguvoru (pregovori su u tjeku)
Imaju protora da ustede i na vanjskim izvođačima,reklamama a da ne govorim o domjencima ,radnickim igrama , vozilima najmovima itd itd tako da se za njihovu dobit ne sekiram .


7.5% dividende te cini sretnim, mozda bolje da orocis u banci?

U kojoj banci je 7,5%?? I pričamo o minimalno 7,5%, moguće je i 10%

povijest je uciteljica zivota, prije godinu dana ht je bio na 245 onda su dali izdasnu dividendicu od 22 kune a sad je vrijednost nesto ispod 200 tj. imate cisti gubitak oko 23 kune pa sad kad to pogledam onda mi se prihod od 5% sa orocenog stednog uloga cini vise nego povoljna opcija [emo_palacg]

ako ti tako odgovara tješi se. ja kad zbrojim sve dividende(a bilo je i onih preko 30kn) u debelom sam plusu

Orocenje je 4-5%


Ljudi moji ako neko ima prihode 8-9 milijardi kuna on ima prostora na ustedama da dobit ostane ista ili da je poveca. Ne treba se sekirati za onoga ko ima 🙂
Oni zele rezati radnicka prava na novom kolektivnom uguvoru (pregovori su u tjeku)
Imaju protora da ustede i na vanjskim izvođačima,reklamama a da ne govorim o domjencima ,radnickim igrama , vozilima najmovima itd itd tako da se za njihovu dobit ne sekiram .

Jasno ali to je nagrizanje firme, otpuštanje je zapravo rast u negativnom, kao kad FED snizi kamatne stope u jeku krize da bi dao prostor ekonomiji ali taj prostor je onaj od kamata ne od progresija koja je intrinzična.

Jedino što može spasiti telekom je da se stanogradnja i cijena posudbe snizi uvijete kupnje stana i poveća broj standovlasnika, makar su oni ionako u prevelikom broju proporcionalno naspram drugih razvijenih zemalja.

Dakle nije bash presvjetla budućnost, jasno da će HT rasti u prihodima kao i GDP ali vrlo je malo mjesta za pravi “inovativni” rast.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@ bigfoot

Kolega molio bih Vas da me uputite kako ste došli do cijene od 180 kn na Iskonu? Da li tu podrazumjevate paket telefon+internet+TV? Napominjem da nisam ućenik, student i ne radim u prosvijeti.

Unaprijed zahvaljujem:


@ bigfoot

Kolega molio bih Vas da me uputite kako ste došli do cijene od 180 kn na Iskonu? Da li tu podrazumjevate paket telefon+internet+TV? Napominjem da nisam ućenik, student i ne radim u prosvijeti.

Unaprijed zahvaljujem:

Imate na iskonovim stranicama,napisao sam da me TV ne zanima pa je u paketu samo flat internet do 5Mbps i 500 min. tel. razgovora prema nacionalnim mrežama.
Isto to,samo sa sporijim internetom i nešto drukčijom tel. tarifom,plaćao sam 2 godine HT-u 320kn minimalno.

http://www.iskon.hr/

"Only dead fish swim with the stream"

https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet?p=max-tab

nije ni blizu 320kn


https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet?p=max-tab

nije ni blizu 320kn

Ja sam plaćao po ugovoru od prije dvije godine,s tim da sam plaćao više od onoga što je bilo rekamirano u paketu.
Max2internetL -tel. ali samo u t-com mreži neograničeno i flat(ne piše koja brzina) 240 kn,s tim da ja njima ništa ne vjerujem da je to fiksno jer kažem da sam plaćao oko 80kn više od reklamiranog.
I to ti je dokaz kako će se ubuduće kretati cijene,moraju ih snižavati.

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close