HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

120000000kn

Sve ide prema planu. Samo je pitanje dal’ će se ovo uopće zaustavit na prvoj stanici.

...ladies and gentlemen....AC/DC


A sto mislite koliko bi HT mogao platiti za IN2?

20 milja EU

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ovo za 20 milja Eura je demantirano.

Nego, evo jos dobrih vijesti.
Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nešto novo, govori se da če slovenska vlada da prodaje sl.telekom, šta mislite dali če HT konkurirati, pošto je posao sa kosovskim telekomom propao.

http://www.business.hr/b-it/hrvatski-telekom-prvi-u-svijetu-predstavio-mrezu-buducnosti-terastream

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Mislim da će slovenski telekom biti preskup, osim ako slovencima ne gori pod petama, a izgleda da im je prilično toplo.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja mislim da Ht-u nece biti slovenski telekom preskup jer oni imaju u aktivi novac iz prijasnjih godina zadrzanu dobit su gomilali .Samo je pitanje dali ce im se investicija brzo isplatiti ako zakljuce da se isplati investirat oni ce to i uciniti .

”…..rekao je novinarima predsjednik HST-a Juko Cikojević i dodao “HT je lani ostvario 1,8 milijardi kuna dobiti, a ove godine bi taj iznos mogao biti nešto manji, oko 1,5 milijardi kuna.”

Pad dobiti 20% ?
EPS 18 kn ?

Ma prosle godine nije cijeli iznos isao za dividendu islo je oko 1,5 mil u dividendu a ostalo u zadrzanu dobit

''…..rekao je novinarima predsjednik HST-a Juko Cikojević i dodao "HT je lani ostvario 1,8 milijardi kuna dobiti, a ove godine bi taj iznos mogao biti nešto manji, oko 1,5 milijardi kuna.''

Pad dobiti 20% ?
EPS 18 kn ?

Jesu uracunali akviziciju IN2?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ima 81888535 dionica , da je islo 1,5 u dividendu ista bi bila 18 kn.

New Report

Close