HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Šta da se ne živciram. Hakom se proglasio nenadležan za problem. Oni su nadležni samo kad im se to sviđa. Državni inspektorat je rekao da po zakonu o jamstvu nemam pravo na drugi?? Primijenili su zakon koji nema veze sa mojim slučajem i oni su prijavljeni sudu časti. Nije ni čudo što im prihodi padaju, kad nemaju ni malo obzira prema korisnicima.

Nema razloga za zamjenu uređaja ako je isti potpuno i kvalitetno popravljen.
A što se tiče dionice, ne zaboravimo da u 5.mj.stiže opet 20-ak kunica po komadu.
Dakle, više od 10% na današnju cijenu.
E da sam se svih ovih godina držao više HT-a bile bi gaće na mjestu, a vjerujem i mnogima drugima.
Mislim da se na HT-u generalno gledano u najgorem slučaju može dođi do nule u padu portfelja dok se na drugim dionicama događaju pokolji, a dugoročno gledano vjerojatno će uvijek biti moguće ostvarivati visoki povrat preko dividende – što više cijena padne veći je postotak dividende.

Da li netko može odgovoriti na ovo pitanje?

Umirovljenički fond je za isplatu duga umirovljenicima krajem 2010. dobio dionice HT-a. Za isplatu duga podignut je kredit od neke komercijalne banke, a kao zalog su poslužile dionice HT-a. Zanima me slijedeće: koja je godišnja kamata i postoji li dodatni jamac za taj kredit (recimo država)? Cijena dionice po kojoj su obračunate prilkom transfera u umirovljenički fond bila je 283,11 kuna.

Čemu ovo svakodnevno mrcvarenje na HT-u? Zašto odmah ne ode na 190 kad svi znamo da će tamo i završit?

...ladies and gentlemen....AC/DC

I bit će dobro ako se tu i zaustavi. Ja ga čekam na 165.

Malo pretjerujete vjerojatno ce uslijediti odbijanac jer ce krenuti i ostali fondovi u kupnju zato gledajte uskoro


…a dugoročno gledano vjerojatno će uvijek biti moguće ostvarivati visoki povrat preko dividende – što više cijena padne veći je postotak dividende.

Znači pad cijene dionice po vama nema veze s padom dividende?!

Pa dividenda i ne pada toliko bit ce vjerojatno 22 kn a to sto Ht ima na racunu novac spreman za akviziciju bez kredita to rijetko koja firma ima

Vaš link …
Evo za one sto cekaju na 190 i 165 kn

kolege,

DT će smanjiti dividendu za sljedeće dvije godine zbog razvojnih ambicija u Njemačkoj i SAD-u.
Što to znači za HT?

Kad se u matici smanjuje dividenda zbog razvojnih planova,na periferiji dividenda raste, zbog tih istih razvojnih planova.

To su dvije odvojene kompanije a i ovi iz DT zele izvuci sto vecu dividendu u Njemacku

A sto mislite koliko bi HT mogao platiti za IN2?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close