HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sitni prevaranti
Vaš link

Vaš link

Zamislite da dođete u kafić, popijete kavu, račun 10 kn i kad idete platiti konobar vas traži 5 kuna provizije jer "naplata računa podrazumjeva agnžman ljudskih resursa". [lol]



Mislim da HT još ima mogućnosti održavati razinu dobiti na sličnim razinama kao i prethodnih godina i isplaćivati 20 kuna dividende. Koliko dugo?


http://www.jutarnji.hr/voip-aplikacije-smanjit-ce-vas-telefonski-racun/1047436/

Optimist - loše informirani pesimist

Vidimo da RMO već desetak i više dana kupuje ovu dionicu pa me zanima što bi moglo to značit. Da li se time želi dionica zadržat na ovim vrijednostima, da li imaju neku informaciju više, ili pak nešto treće? Mislim bilo bi bedasto kupovat nešto ako ima tendenciju pada. Nije valjda to već sada trgovanje radi dividende. [huh]

ROMF kupuje dioncie HTa odavno, jos od razina iznad 300kn i gotovo svaki dan kupi nešto tako da to što je on kupio i nije neka vijest.

...

Kad ROMF bude prodavao – to ce onda biti vijest. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vidimo da RMO već desetak i više dana kupuje ovu dionicu pa me zanima što bi moglo to značit. Da li se time želi dionica zadržat na ovim vrijednostima, da li imaju neku informaciju više, ili pak nešto treće? Mislim bilo bi bedasto kupovat nešto ako ima tendenciju pada. Nije valjda to već sada trgovanje radi dividende. [huh]

Kako nije trgovanje radi dividende? Zašto bi kupovali iza nove godine po 250 ako sad mogu po 200?

Misli lokalno, djeluj globalno!



Vidimo da RMO već desetak i više dana kupuje ovu dionicu pa me zanima što bi moglo to značit. Da li se time želi dionica zadržat na ovim vrijednostima, da li imaju neku informaciju više, ili pak nešto treće? Mislim bilo bi bedasto kupovat nešto ako ima tendenciju pada. Nije valjda to već sada trgovanje radi dividende. [huh]

Kako nije trgovanje radi dividende? Zašto bi kupovali iza nove godine po 250 ako sad mogu po 200?
[/quote]

Neće biti baš toliko, ali oko 220-225 kn bi mogla. Ako EBITDA bude oko 3,6 mil. ili nešto manja, onda je to to….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Evo HT ponovo ispod 200 kuna. Očito su prinosi na državne obveznice zanimljiviji.

evo za par dana i lige prvaka, a svi znamo tko ima pravo prijenosa 😀

http://match.tportal.hr/Offers.aspx

već je roknulo na 200??

znači mirovinci puše na svim frontovima od argr do škegrinih nekretnina.

Biti će veselo fond menađerima kada im pokradeni ljudi počnu kucati na vrata..

transakcija od 2.4 milijuna???

New Report

Close