HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 13:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije dobro, ali nije niti katastrofalno. bit će opet 18-20 kn dividenda


nije dobro, ali nije niti katastrofalno. bit će opet 18-20 kn dividenda

Osobno bih radije da se ovi na vlasti prestanu za*ebavati, malo popuste uzde i da Ivek nofce uloži u poboljšanje i razvoj usluga. Dakako, s tim se i stričeki iz Njemačke moraju složiti…

Nije dividenda najvažnija.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

http://www.poslovni.hr/vijesti/pad-prihoda-i-dobiti-otvorili-bokove-najveceg-telekoma-211364.aspx
[undecid]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Svatko objektivan mogao je očekivati ovakav ili sličan poslovni 2Q rezultat. Pitanje je da li je dionica već apsolvirala u sebi ovaj pad ili nas očekuje daljnje klizanje ispod 200 kn.
Ne vidim kamo bi mogli prodavači HT-a "pobjeći" s novcem, jer su ostale dionice u sličnoj situaciji.


Bravo Josipe, ote mi riječi iz usta, pa ja bih dodao da je vrijeme za nagli uzlet cijene ove dionice, jer su izgledi za nastavak izdašnih dividendi ok, a sigurnost je (nešto poput švicarskog franka ili zlata) čini još atraktivnijom. Dodamo li i usporedbu dividende s kamatom n.p.r. u ZABI (najveća 5 % na dugoročno oročavanje) možemo se složiti s procjenama o fer cijeni od 260 kuna nekih investitora, te ona danas predstavlja top priliku za dokup. (što mislih, to i učinih…)

proklet bio na božić 2010.



nije dobro, ali nije niti katastrofalno. bit će opet 18-20 kn dividenda

Osobno bih radije da se ovi na vlasti prestanu za*ebavati, malo popuste uzde i da Ivek nofce uloži u poboljšanje i razvoj usluga. Dakako, s tim se i stričeki iz Njemačke moraju složiti…

Nije dividenda najvažnija.
[/quote]

slažem se s tobom

kolege,

vezano uz uzuse poslovanje konkurencije, a objavljeno u današnjim dnevnim novinama najbolji dojam je ostavio transparent" ni novce ni k…c od ovce".

HT je ipak HT koliko god mi šutjeli o tome.

Lagano ali sigurno prema višim razinama

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Lagano ali sigurno prema višim razinama

ma mogu to OMF-ovi pumpati, ali HT iz godine u godinu posluje sve lošije…meni čim za mjesec dana istekne ugovor prelazim kod njihovih jeftinijih konkurenata i nikad više u HT!

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

Koliko vidim bilo je puno ponosnih šortera na 200 kn, šansa im je ex-dividenda day.


ma mogu to OMF-ovi pumpati, ali HT iz godine u godinu posluje sve lošije…meni čim za mjesec dana istekne ugovor prelazim kod njihovih jeftinijih konkurenata i nikad više u HT!

samo naprijed i sretno… ali ne zaboravi onu staru : nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

ljudi i dalje odlaze iz HT-a ali svaki mjesec sve manje. Ipak Ht ima najbolju uslugu



Lagano ali sigurno prema višim razinama

ma mogu to OMF-ovi pumpati, ali HT iz godine u godinu posluje sve lošije…meni čim za mjesec dana istekne ugovor prelazim kod njihovih jeftinijih konkurenata i nikad više u HT!
[/quote]

Sretno ti bilo, to je tvoje pravo… Bilo bi ti dobro da se prije toga raspitaš u HAKOM-u koliko je omjer broja povrataka iz Optime u HT u odnosu na odlaske…. Korisnici su osjetili na vlastitoj koži sve blagodati Optiminih QoS, a pogotovo After sales usluge :)) Praksa kod ostalih svjetskih telekom operatora govori da korisnik koji se jednom opeče i vrati svom prvom operateru , ostaje vjeran za cijeli život…. I meni ponekad zna zaigrati Max Tv ili riknuti modem, ali znam da će mi njihov tehničar doću u roku 24 sata i otkloniti smetnju profesioalno i BESPLATNO….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close