HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 19:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



http://www.business.hr/ulaganja/rba-preporucuje-kupnju-ht-a-ciljana-cijena-260-kuna

natrpani su HT-om do grla i skoro do zakonskog maksimuma pa navlače naivca da kupuju od njih,ali nisu ljudi budale [bye]
[/quote]

evo,navukli su ove naivce iz AZ OMF da kupe 355 tisuća komada!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

sutra izvješće. kakva su očekivanja?


evo,navukli su ove naivce iz AZ OMF da kupe 355 tisuća komada!!

Ovakve transakcije koje u sebi sadrže 70+ milona kuna koje se dešavaju preko OTC-a bi Hanfa trebala istražiti, u ovome se krije potencijalno manipuliranje cijenom što je važna informacija koja ne smije biti skrivena od javnosti.

Da li se iza skrbničkog PBZ računa krije AZ-ov igrač? (transakcija je izvedena između PBZ skrbničkog koji je smanjio udio i AZ OMF-a koji povećao udio za 355 tisuća)

Ako informaciju nitko ne objavi, trebalo bi tužiti regulatora za nemar i zanemarivanje dužnosti ili još gore za sudioništvo u manipulaciji tržištem.

da liznaš dane dost atakse ksastva rapr ob lemeuči tanju

Rezultati za šest mjeseci do 30. lipnja 2012 :

Vaš link

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Svatko objektivan mogao je očekivati ovakav ili sličan poslovni 2Q rezultat. Pitanje je da li je dionica već apsolvirala u sebi ovaj pad ili nas očekuje daljnje klizanje ispod 200 kn.
Ne vidim kamo bi mogli prodavači HT-a "pobjeći" s novcem, jer su ostale dionice u sličnoj situaciji.

Kakve manipulacije kada to burza nije ni osjetila, ljudi se bune kada se takve transakcije rade na samoj burzi (ono kad u sekundi proleti 50 000komada), kada to naprave kroz blok transakciju opet navalja

Molim te pojasni kako je to manipuliranje cijenom, isto tako su mogli otici javnom biljezniku i ugovorom prenjesti dionice.

BTW MIlsim da je ovaj PBZ koji ej prodao PBZ Invest, mudraci koji su kupovali HT-R-A po 300kn+ prosle godine

...



evo,navukli su ove naivce iz AZ OMF da kupe 355 tisuća komada!!

Ovakve transakcije koje u sebi sadrže 70+ milona kuna koje se dešavaju preko OTC-a bi Hanfa trebala istražiti, u ovome se krije potencijalno manipuliranje cijenom što je važna informacija koja ne smije biti skrivena od javnosti.

Da li se iza skrbničkog PBZ računa krije AZ-ov igrač? (transakcija je izvedena između PBZ skrbničkog koji je smanjio udio i AZ OMF-a koji povećao udio za 355 tisuća)

Ako informaciju nitko ne objavi, trebalo bi tužiti regulatora za nemar i zanemarivanje dužnosti ili još gore za sudioništvo u manipulaciji tržištem.
[/quote]

Na računu br. 7 se nalaze GDR-ovi mirovinskih fondova.
AZ je samo prebacio svoje na vlastiti račun, nije ništa kupovao, prije je to već napravio Erste!

pozz HT ovci, ja eto danas nadokupih 89 novih komada po 203,30, pa vidjećemo jesam li se zaebo ili ne, kad dođe izvješće. Ma dugoročno se sigurno nisam zafrknuo, jer bi lovu skrko ko zna u što…možda na kakvu zgodnu frajlu, ili bi neš kupio za auto što mi možda i netreba, a ovako nek se nadje, no vidjetćemo jesam li možda mogao i jeftinije proći.

proklet bio na božić 2010.

G. Šumar, evo samo za vas expluzivno:
http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q2_2012rezultati.pdf


G. Šumar, evo samo za vas expluzivno:
http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q2_2012rezultati.pdf

rezultati su loši, pad prihoda, pad dobiti…. OMF-ovi su napravili veliku glupost što su se bolesno prekrcali ovom dionicom koju kupuju samo oni

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!



Premda nije možda na ovoj temi- recite mi- koje su ondak najpotcijenjenije dionice na ZSE? Ja vjerujem da takvepostoje. Možete i na PM. Hvala!

Pošto sve pada nema smisla pisati o podcijenjenim dionicama jer će vjerovatno sutra biti još podcijenjenije. Vidjet ćemo što će grci u nedjelju reći i koliko se tržište pripremilo na moguće ishode.
[/quote]
Hvala! Da, trba pratiti tržište. Ali HT nije za odbaciti. Zapamtite moj ovaj post!
[/quote]

evo zapamtio sam i napravio suprotno.
zašortao ga tad!!
sva sreća! [pray]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore




Premda nije možda na ovoj temi- recite mi- koje su ondak najpotcijenjenije dionice na ZSE? Ja vjerujem da takvepostoje. Možete i na PM. Hvala!

Pošto sve pada nema smisla pisati o podcijenjenim dionicama jer će vjerovatno sutra biti još podcijenjenije. Vidjet ćemo što će grci u nedjelju reći i koliko se tržište pripremilo na moguće ishode.
[/quote]
Hvala! Da, trba pratiti tržište. Ali HT nije za odbaciti. Zapamtite moj ovaj post!
[/quote]

evo zapamtio sam i napravio suprotno.
zašortao ga tad!!
sva sreća! [pray]
[/quote]
Mislite li da će ispod 200,00?

...biti najbrži čovijek na svijetu...

New Report

Close