HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 12:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[/quote]

jedno iskustvo iz prve ruke: mojim roditeljima javila se ženska iz HT-a da im kao vjernim korisnicima koji koriste HT usluge više od 20 godina, daruju besplatno MAXTV. Moji su bili malo sumnjičavi, ali ih je djelatnica HT-a uvjeravala da je sve besplatno i da će im poslati MAXTV i ADSL i da samo trebaju to spojiti i besplatno uživati. kad su mi oni to ispričali i meni je to bilo sumnjivo pa sam rekao neka ipak nazovu i svejedno provjere da li će kasnije ipak morati nešto mjesečno plaćati…. i kad tamo šok – mjesečno bi trebali plaćati nekih 170 kn!!!! (za internet i MAXTV)
naravno, brzo su sve spakirali, platili od malih penzija poštarinu nekih 50 kn i poslali sve nazad!
što drugo reći nego – sramota !
[/quote]

ova mi priča sjela ko Ivica i Marica… baš je slatka, no to tako to ne ide u ozbiljne tvrtke kao što je HT – niš bez ugovora i potpisa, dragi moj…

proklet bio na božić 2010.


Puno toga istinitog tu još fali.Ovako je čista lovačka priča ili ti bla,bla.

ovo je živa istina, a hebe mi se vjeruješ u to ili ne….btw. moji roditelji su korisnici HT-a dugi niz godina, a i ja također koristim (za sada) njihove usluge…ako misliš da moj post može utjecati na cijenu HT-a na burzi, naivniji si od mlade junferice


ova mi priča sjela ko Ivica i Marica… baš je slatka, no to tako to ne ide u ozbiljne tvrtke kao što je HT – niš bez ugovora i potpisa, dragi moj…

nisam sve deteljno pisao jer sam smatrao da nema potrebe….naravno da su uz uređaje dobili i nekakve papire…na jednom je pisalo da im se uređaji i usluga odobrava na "njihov zahtjev" (??!?!?!?) te ostala prava i obaveze ugovornih strana…dostavljač je rekao neka potpišu jer da je to samo potvrda da su primili uređaje, a kad tamo….
ma nije bitno, uzalud vama objašnjavati

napisao sam što se dogodilo u nadi da će to možda nekome pomoći da ne nasjedne na ovakve trikove, a ne da bih vama, vjernim obožavateljima lika i djela ove firme, nešto dokazivao ili vas nagovarao da promijenite operatera i sl.
uživajte

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

@titus

Nije HT bajan no ovo što pišeš je lako moguće i rezultat komunikacijske greške…Znam puno studenata koji rade ili su radili u pozivnom centru HTa i u "teleprodaji" i ovakve zabune su vrlo česte…Vjerojatno je tvoje roditelje nazvao student i nudio im uslugu ADSLa i MAXTva pošto ju ne koriste. Rekao im da će uređaje dobiti besplatno na korištenje, a ne samu uslugu besplatno (ako je to namjerno prešutio onda je to njegova greška ne HTova)..Tvoji roditelji vjeroajtno nisu inžinjeri niti tehnički obrazovani pa da razlikuju besplatne uređaje od same usluge i eto dođe do greške u komunikaciji.

E sada je li ovo rezultat samo greške u komunikaciji, ili djelatnici u HTu imaju nalog "uvaljivati" takve ugovore starijim i večinom tehnički neobrazovanim osobama stvar je diskusije. Iako nisam HT fanboy osobno mislim da je ipak stvar samo greške u komunikaciji.

...


@titus

Nije HT bajan no ovo što pišeš je lako moguće i rezultat komunikacijske greške…Znam puno studenata koji rade ili su radili u pozivnom centru HTa i u "teleprodaji" i ovakve zabune su vrlo česte…Vjerojatno je tvoje roditelje nazvao student i nudio im uslugu ADSLa i MAXTva pošto ju ne koriste. Rekao im da će uređaje dobiti besplatno na korištenje, a ne samu uslugu besplatno (ako je to namjerno prešutio onda je to njegova greška ne HTova)..Tvoji roditelji vjeroajtno nisu inžinjeri niti tehnički obrazovani pa da razlikuju besplatne uređaje od same usluge i eto dođe do greške u komunikaciji.

E sada je li ovo rezultat samo greške u komunikaciji, ili djelatnici u HTu imaju nalog "uvaljivati" takve ugovore starijim i večinom tehnički neobrazovanim osobama stvar je diskusije. Iako nisam HT fanboy osobno mislim da je ipak stvar samo greške u komunikaciji.


greška u komunikaciji, dakako, što ne isključuje uvaljivanje.. s druge strane, nitko nije ništa potpisao (primitak pošiljke niš ne znači), i Ht bi vrlo brzo odustao od pokušaja naplate da ga se izazove.. doduše, da su koristili uslugu vjerojatno bi bilo malo teže izvući se..

to je standardna praksa, u call centrima vjerojatno rade na proviziju
i praksa nije ograničena samo na HT.. mojoj polupismenoj tetki uvalili mobitel u nekom trgovačkom centru, potpišite ovdje, dobijete mobitel besplatno..

i naravno, to nema nikakve veze sa "tehničkim obrazovanjem"..

cijela stvar pleše na rubu zakona, ali sankcionirana je "odozgora", pa je okej..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Vaš link

raspadaju se


Vaš link

raspadaju se


Odlična prilika za preselenje u jeftinije prostore. [smiley]

mogu podijelit stanarinu s iskorakom i kontrom

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Mogu,ali to prepuštaju tebi.

evo što ht-u vrijedi toliki novac kad razmišljju kao sitni lopovi

http://www.business.hr/kompanije/naplacivanje-opomena-ide-u-povijest-a-ht-trosak-svojih-digao-na-20-kuna

do posljednje lipe otimaju

http://www.business.hr/ulaganja/rba-preporucuje-kupnju-ht-a-ciljana-cijena-260-kuna

halfte trinken, halfte Šarcu geben


http://www.business.hr/ulaganja/rba-preporucuje-kupnju-ht-a-ciljana-cijena-260-kuna

natrpani su HT-om do grla i skoro do zakonskog maksimuma pa navlače naivca da kupuju od njih,ali nisu ljudi budale [bye]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Počeo se HT kupovati na veliko.
AZ se uključio u kupnju.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=06.07.2012&dat2=13.07.2012&dat3=20.07.2012&sifSim=HT-R-A

New Report

Close