HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


To ti je "Optima".

[thumbsup]


Premda nije možda na ovoj temi- recite mi- koje su ondak najpotcijenjenije dionice na ZSE? Ja vjerujem da takvepostoje. Možete i na PM. Hvala!

Pošto sve pada nema smisla pisati o podcijenjenim dionicama jer će vjerovatno sutra biti još podcijenjenije. Vidjet ćemo što će grci u nedjelju reći i koliko se tržište pripremilo na moguće ishode.
[/quote]
Hvala! Da, trba pratiti tržište. Ali HT nije za odbaciti. Zapamtite moj ovaj post!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Rasti zajedno

Hrvatski Telekom

Uzimajući u obzir dosljednost u isplati dividende danas uletio sa kupnjom 553 dionica HT-a. Jednostavno ne mogu odoljeti dividendnom prinosu od 11% sa realnom mogućnosti reinvestiranja iste. Ne znam kako Vi ali meni se ovo čini kao odlična prilika.

http://hr.seebiz.eu/telekomunikacije/analiza-javne-nabave-telekomunikacijskih-usluga-za-2011-potroseno-45-manje-novca-ht-ov-udjel-pao-51/ar-38068/
A dionica u plusu! ovo ima samo na ZSE! [shocked]

Po ovoj cijeni jako dobra investicija. [thumbsup]


Uzimajući u obzir dosljednost u isplati dividende danas uletio sa kupnjom 553 dionica HT-a. Jednostavno ne mogu odoljeti dividendnom prinosu od 11% sa realnom mogućnosti reinvestiranja iste. Ne znam kako Vi ali meni se ovo čini kao odlična prilika.

Misli lokalno, djeluj globalno!

Teleoperateri od 1. srpnja više ne plaćaju krizni namet

http://www.business.hr/dogadjaji/teleoperateri-od-1-srpnja-vise-ne-placaju-krizni-namet


Teleoperateri od 1. srpnja više ne plaćaju krizni namet

http://www.business.hr/dogadjaji/teleoperateri-od-1-srpnja-vise-ne-placaju-krizni-namet

zato će građani od 01.01.2013. plaćati porez na imovinu pa neće imati za telefoniranje [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Bok,

pročitao sam dosta postova vezanih za Ugovor o prijenosu dionica, ali nisam nigdje našao neku šprancu (novijeg datuma).

Ovim putem molim nekoga tko je prenosio dionice i ima primjer Ugovora da mi pošalje poruku na mail i kasnije pošalje i sam primjer Ugovora.

Unaprijed hvala, Matija.

Kakav porez na imovinu, kad pola hrvatske nije legalizirano?

HT prepolovio, a Vipnet povećao broj ugovor s državom

Prema rezultatima analize Briefinga, HT je zadržao prvo mjesto po broju i ukupnom iznosu sklopljenih ugovora, no njihova je vrijednost u odnosu na godinu ranije pala za 51 posto

——————————————————————————–

Bankamagazin Objavljeno 20.6.2012

Državne institucije i javna poduzeća lani su potrošili 128,3 milijuna kuna na nabavu telekom usluga, što je 45 posto manje u odnosu na godinu prije, pokazala je nova, danas objavljena, analiza Briefing e-servisa, tvrtke specijalizirane za praćenje, analizu i savjetovanje u području javne nabave.

Prema rezultatima te analize HT je zadržao prvo mjesto po broju i ukupnom iznosu sklopljenih ugovora, no njihova je vrijednost u odnosu na godinu ranije pala za 51 posto.

I ostali telekomi zabilježili su pad vrijednosti sklopljenih ugovora s državom, osim VIPneta koji je jedini ostvario rast od 33 posto u odnosu na 2010.

Iz Briefinga navode da je analiza provedena na osnovu dokumenata objavljenih u Elektroničkom oglasniku javne nabave za 2011. godinu.

Pritom napominju kako je od ukupno 144 provedena poziva na nadmetanje i obavijesti o početku postupka javne nabave, objavljeno 87 obavijesti o sklopljenim ugovorima pa je tako čak 40 posto rezultata natječaja ostalo nepoznato javnosti.

Dodaju i kako su podaci pokazali kako nema značajnijeg povećanja transparentnosti unazad dvije godine, budući da se postotak objavljenih rezultata javne nabave s 58 posto u 2010. lani neznatno povećao, na 60 posto.

Broj naručitelja u 2011. manji je za 8 posto u odnosu na godinu prije, dok je broj ponuditelja ostao isti.

Najveći naručitelj prema visini utrošenih sredstava je HEP s 18,4 milijuna kuna, slijede Hrvatske autoceste s 16,7 milijuna kuna i Hrvatska akademska i istraživačka mreža CARNet s utrošenih 15,5 milijuna kuna. S ukupno 11 sklopljenih ugovora CARNet je ujedno i najveći naručitelj prema broju ugovora, kao i u 2010.

HT – Hrvatske telekomunikacije su ponuditelj s najvećim ukupnim iznosom sklopljenih ugovora u visini 55,6 milijuna kuna ili 43 posto od ukupno utrošenih sredstava u javnoj nabavi za telekomunikacijske usluge u 2011. te najvećim brojem sklopljenih ugovora (28 samostalno sklopljenih ugovora i dva u zajednici ponuditelja). Za usporedbu, u 2010. udio HT-a iznosio je 61 posto od ukupne vrijednosti nabave.

Na drugom mjestu po iznosu sklopljenih ugovora su Metronet telekomunikacije sa 18 ugovora ukupne vrijednosti 25,6 milijuna, što je pad od 24 posto u odnosu na godinu ranije.

Jedini telekom koji je je u 2011. ostvario rast vrijednosti sklopljenih ugovora je VIPnet s 20 sklopljenih ugovora u vrijednosti 20 milijuna kuna, što je rast od 33 posto u odnosu na 2010.

Analiza je pokazala kako su naručitelji u 2011. sklopili najviše ugovora za govorne usluge u pokretnoj telekomunikacijskoj mreži 32 posto, slijede govorne usluge u nepokretnoj telekomunikacijskoj mreži 26 posto te usluge pristupa internetu 16 posto.

bankamagazine

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!

Sve više i više prodaja od 62 i 69 kom. Prodaje se obiteljsko blago. Narod je stvarno u banani.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close