HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Prebacuju bez pitanja telefonske linije na VOIP (preko rutera), nakon čega nastaju problemi, prekidi i muke po HT-u, pa ti onda zoveš pa te drže na liniji po st vremena dok se netko javi, pa kaže zabilježit će oni to i tako dok ne ispališ na živce.

Ne znam otkud vam ovo sa problemima i prekidima sa VOIP-om. Meni su prebacili telefon na VOIP prije nekih 2-3 mjeseca i nikakvih problema nemam niti sam čuo ikog kako se žali radi toga.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


po meni je sadašnja cijena realna i nema nikakvog razloga za rast… jedino što je može dići je da sam HT počne kupovati dionice pa ih poništi ili nešto slično, ali što se tiče budućnosti i samog poslovanja HT ne vrijedi više od 200 kuna (naravno da ga OMF-ovi mogu nagurati više, ali to je neka druga priča o promašenim ulaganjima mirovinaca) [bye]

Nevjerojatne su ovakve "utemeljene" procjene o realnoj vrijednosti tvrtke i prognozama za budućnost. Dragi kolega, zašto baš 200 a ne 150 ili 250 ? Nedavno je bila preko 300 a ništ posebnog se nije dogodilo da bi pala više od 100 kn po dionici. Prihod doduše pada ali se dobit drži. A zar je toliko katastrofalno što prihod pada u ovim vremenima ?
Kao što sam već rekao, ovo na ZSE je čisto isisavanje love iz džepova malih dioničara, kako HT-a tako i svega ostalog. Između otkupa zlata i ovog nema nikakve razlike.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/–u-telekomunikacijama-prosjecna-placa-12753-kuna-/

Netko se zaigrao [shocked]

HAKOM Q1 2012
pokazatelji kvartalni za HT:
pokretne mreze-pad udjela za 0.3%
nepokretne mreze-pad udjela za 0.8% 8malo manje zbog Iskona) ali pad

a vi i dalje zbrajajte poreze na doividendu i to racunajte.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.poslovni.hr/vijesti/combisovi-samousluzni-uredaji-u-poslovnicama-crnogorskog-telekoma-206527.aspx

prostor za zbrajanje čestica napretka je kolosalan…


HAKOM Q1 2012
pokazatelji kvartalni za HT:
pokretne mreze-pad udjela za 0.3%
nepokretne mreze-pad udjela za 0.8% 8malo manje zbog Iskona) ali pad

a vi i dalje zbrajajte poreze na doividendu i to racunajte.

Hmmmm …. Potpuno ste u pravu što se tiče pada prihoda, pada udjela u pokretnim i nepokretnim mrežama, ali ne piše li u izvješću i slijedeće :
ADSL linije + 3,4 %
TV korisnici + 12,3 %

Combis, Iscon, rast dobiti …… itd

Istina HT ne cvjetaju ruže, (kojoj tvrtki danas cvjetaju?), prolaze kroz teško razdoblje, ali i pokazuju svoju žilavost. Pa i nije sve tako loše kao što neki zlonamjerno i tendeciozno pišu. Sudeći po nickovima većina ima puno većih problema na svojim pozicijama. Nemam dionice HT i nije mi namjera nagovarati na kupnju ili prodaju.

Ja imam u vlasništvu dionice hta i namjeravam ih imati još i više – no što je ovo? hej momci tko vam je rekao da napumpavate cijenu baš sad kad ja idem u kupnju?

proklet bio na božić 2010.

Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Na cijenu HTa nemaju toliko veze utjecaji WORLDWIDE jer HT nije izvoznik, večim dijelom utjecaj ima to što je stanje u HR katastrofalno, platežna moć građana svakim danom sve više slabi, a oporavak se ne nazire…Uz sve to imaš nove tehnologije i nove generacije koje ih koriste koje sve više nagrizaju prihodovnu stranu HTa…..Poslje GFIa napisao sam ogroman post na tu temu nebi se sada ponavljao.

...



Glede&unatoč – mislim da je trenutna cijena malo, ali samo malo (15-25 kn) previše zakucana u odnosu na stvarnu, bez obzira na sve strahote koje se događaju WORLDWIDE… samo se radi o tome da će se ovako, a i do jeseni moći kupiti jeftinije da si neki fondovi poprave prosjek – jerbo toliko koliko imaju u portfelju ionako ne mogu prodati nikome sve i da hoće… tako da HT nikad neće na 100 kn, recimo… recimo.

Na cijenu HTa nemaju toliko veze utjecaji WORLDWIDE jer HT nije izvoznik, večim dijelom utjecaj ima to što je stanje u HR katastrofalno, platežna moć građana svakim danom sve više slabi, a oporavak se ne nazire…Uz sve to imaš nove tehnologije i nove generacije koje ih koriste koje sve više nagrizaju prihodovnu stranu HTa…..Poslje GFIa napisao sam ogroman post na tu temu nebi se sada ponavljao.
[/quote]

+ pad stope prirodnog prirasta.
Nema prirasta nema novih korisnika nema novih rezidencija…

Vjerujem da će do 17.6. cijena još malo pasti.. a onda ili pasti jako ili rasti:)

Nemam HT, kupnja ovisi o cijeni, još nije tamo gdje se osječam ugodno ali blizu je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

citam redovno ali ne komentiram, uglavnom da misli ht da mu je ugrozena pozicija on bi spustio cijene, kako god okrenes imaju najbolju uslugu, tako da po mom misljenju on ispod 20kn dividende neide, to je meni bitno, kolika je cijena na burzi koga to boli k…., ako pratite cijenu defanzivne dionice onda ste idio., u krivoj ste dionici

ne mari za male stvari i ostat ce male

@airfire
Do sada ova dionica je sigurno spadala u kategoriju Hrvatskog „blue chipa“, no ukoliko se prepolovi dividenda, koja je ovoj dionici uvijek davala valjanost, potrebno se je zapitati isplati li se je imati.
Istina da na njezinu cijenu najviše utječe ulaganje fondova, pa se je možda za nadati se „kad opet dođu puhati vjetrovi da i purani polete“ da će poletjeti i ova dionica, a kad će doći opet ta vremena, (i dali će doći) sretno svima.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

New Report

Close