HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.07.2024. u 06:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
16.989
565
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

opća navala, dobar promet 🙂


opća navala, dobar promet 🙂

Kakva navala, pa to ROMF kupuje

90% trenutnog prometa od 2,5 mil kn istrgovan je u prvih 10 minuta… Rovovi su zauzeti i razmjenjuje se samo sporadična puščana paljba…. Do srijede ništa, a ja se opet postavljam nisko….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Kad sjeda drugi dio?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Žao mi je što je dobar dio naših mirovina ulupan i što pojedini fondovi umjetno održaju i odgađaju neizbježno na ovoj dionici..

A BALVANA!!! :) :) :)

Zagrebačka burza: HT u fokusu zbog programa otkupa vlastitih dionica
http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-ht-u-fokusu-zbog-programa-otkupa-vlastitih-dionica/ar-33665/

Ako će kao bonuse dobivati dionice HT-a to nije loše, više će se truditi, više zaraditi, bit će dividende [wink]

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


Žao mi je što je dobar dio naših mirovina ulupan i što pojedini fondovi umjetno održaju i odgađaju neizbježno na ovoj dionici..

Imaš pravo, bolje da su lovu ulupali u ingru i igh ili dalekovod i dioki ili konzum gdje je pad dobiti 90%.
Budite ozbiljni kolega, ovo je rijetka firma s fundamentima, dok je na našoj burzi sve ostalo iluzija i samolaganje.
dy je trenutno preko 10%, ima i akumulirane dobiti, poslovanje je stabilno obzirom na krizno okruženje. Međutim ono najbitnije je da je ovo prihodovna dionica, koja svojim vlasnicima daje stabilan i redovit prihod. Takvih je dinioca na ZSE sve skupa tri.



Žao mi je što je dobar dio naših mirovina ulupan i što pojedini fondovi umjetno održaju i odgađaju neizbježno na ovoj dionici..

Imaš pravo, bolje da su lovu ulupali u ingru i igh ili dalekovod i dioki ili konzum gdje je pad dobiti 90%.
Budite ozbiljni kolega, ovo je rijetka firma s fundamentima, dok je na našoj burzi sve ostalo iluzija i samolaganje.
dy je trenutno preko 10%, ima i akumulirane dobiti, poslovanje je stabilno obzirom na krizno okruženje. Međutim ono najbitnije je da je ovo prihodovna dionica, koja svojim vlasnicima daje stabilan i redovit prihod. Takvih je dinioca na ZSE sve skupa tri.

[/quote]
Možeš li objasniti gdje je taj prihod ako dionica padne za veći iznos nego što je iznos dividende?

Isplata drugog dijela dividende 21.05.2012.
Obujam transakcija 500-600 miliona kuna.

Radost za burzu [smiley]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ONl8JUX3DQxyLud054uugw==.pdf


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ONl8JUX3DQxyLud054uugw==.pdf

prosječna dozvoljena cijena po dionici bi bila 230,76 kn,za tu kupovinu [sealed]

New Report

Close