HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.07.2024. u 05:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
16.989
565
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dečki,
Bez hektičnosti,molim.



U ponedjeljak smo na oko 200kn,a Crobex mi mogao ispod 1800

a u petak na 175 😉
[/quote]
175 je odličan ulaz [pray]




U ponedjeljak smo na oko 200kn,a Crobex mi mogao ispod 1800

a u petak na 175 😉
[/quote]
175 je odličan ulaz [pray]
[/quote]

Mislim da pretjerujete, moja progoza je da će se zaustaviti na otprilike 190-195.

Čestitam svim strpljivim i štedljivim vlasnicima HT A na drugom dijelu dividende…

proklet bio na božić 2010.

Kolika bi bila cijena Petrokemije da dijeli ovoliku dividendu kao i HT?

:)))

Kad se isplačuje drugi dio divke??
Hvala

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Čestitam svim strpljivim i štedljivim vlasnicima HT A na drugom dijelu dividende…

dobiš 11 kn, a dionica ti drugi dan padne 15-20 kn….stvarno treba čestitati na ovakvom "biznisu" [bye]

Dugo ti je trebalo da nešto napišeš. Kao prvo, ako si zbilja pročitao moj prvi post, bilo je od moje strane upit do kada je zadnji rok kupnje HT-a da se ostvari pravo na drugi dio dividende. Priznajem da nemam nikakvih iskustva sa dividendnim dionicama i zato sam namjerno napisao tako zdravo seljački. A ti si se našao pozvan da na temelju tog posta mene popljuješ i prikazati me ko nekoga tko apsolutno nema pojma o investiranju. Za tvoju informaciju HT sam na kraju prodao po 217,00 kn, i izgubio sam na kupnji i prodaji brokersku proviziju od 0,6%, jer sam vidio dobru priliku na kupnji neke druge dionice. HT ama baš nikada nisam imao u planu držati niti na srednji rok a kamoli na duži rok. Bez lažne skromnosti, ove godine mi zasada ide dobro na ZSE, i imao sam jedini kiks gdje sam morao određenu dionicu prodati sa 5% minusa, ali srećom na malom iznosu. Ako te zanima, mogu ti na tvoj PM uploudati moj portfelj, pa da vidiš od kojih ja to dionica očekujem prave prinose, i da vidiš kupovnu cijenu. Nadam se da je gotovo ovo prepucavanje, ali sam naučio školu, tako da na ovom forumu više nikada neću postaviti pitanje za neku konkretnu informaciju, jer su uvijek netko nađe prozvanim da ti ide čitati bukvicu, samo me zanima da li ta osoba ima temlje o investiranju, je li sam a ostvaruje minuse, kakvav mu je stil investiranja, na koji je način diverzificirao portfelj itd.

zašto danas toliki pad cijene dionice?

Kune nisu problem, kuna nema


zašto danas toliki pad cijene dionice?

Bolje da si pitao zašto je tako malo pala dionica?
Ajde brzo po asku, ponestaće dionica. [lol] [lol] [lol]

Kad je isplata ovog drugog dijela dividende?

Izgleda da je 200 malo jača potpora na ovoj dionci, ako se ne varam danas je prvi puta u povjesti HT pao manje od dividende.

...

New Report

Close