HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.08.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,43
46.169
1,469
31,40
31,60
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Znači,ostajemo na bakru i bakrenom dobu,do daljnjega,jer nisu u HT-u vesla sisali.Oni će investirati,a talibani če se samo hevtati za kikiriki.Kaj god,nebu išlo !
U cijeloj ovoj priči najviše gubimo mi i naše firme,a HAKOM ?Ionako je na državnim jaslama,pa baš ih briga.

HT je već pristao na taj način regulacije jer je na HAKOM-ovim stranicama objavljena nova standardna ponuda (mislim da je još u toku javna rasprava). Optika postaje na ovaj način svima dostupna.




@vecolinho

20. travanj je zadnji dan za stjecanje prava na drugi dio dividende.

4. Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne Skupštine tj. 25. travnja 2012. godine evidentirani u Depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD), umanjena za iznos isplaćenog predujma na ime dividende. Tražbina za isplatu dividende
dospijeva na dan 21. svibnja 2012. godine.“


Malo me ovo zbunjuje, znači po Vama zadnji dan kada moram kupiti je 20.04. da ostvarim pravo na pola dividende, i moram ju minimalno zadržati do 25.04 kada je glavna skupština, jel sam dobro shvatio i da li je to 100% tako kako ste mi objasnilil. Po tome bi HT trebao rasti do 20.04. nekakvih 10-ak kn i onda, kreće pad, jel sam na pravom tragu? Aha, skoro zaboravio napisati da sam kupio danas po 217kn, pa da vidimo.
Pozdrav!
[/quote]
Dobro si učinio, povratit ćeš novce, a imaš li dovoljno strpljenja, biti će i zarade. Sigurno bolje nego si stavio na banku uz 4 % ili ne daj bože u neku npr credobanku – vidi što se dogodilo abaccusima

proklet bio na božić 2010.




@vecolinho

20. travanj je zadnji dan za stjecanje prava na drugi dio dividende.

4. Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne Skupštine tj. 25. travnja 2012. godine evidentirani u Depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD), umanjena za iznos isplaćenog predujma na ime dividende. Tražbina za isplatu dividende
dospijeva na dan 21. svibnja 2012. godine.“


Malo me ovo zbunjuje, znači po Vama zadnji dan kada moram kupiti je 20.04. da ostvarim pravo na pola dividende, i moram ju minimalno zadržati do 25.04 kada je glavna skupština, jel sam dobro shvatio i da li je to 100% tako kako ste mi objasnilil. Po tome bi HT trebao rasti do 20.04. nekakvih 10-ak kn i onda, kreće pad, jel sam na pravom tragu? Aha, skoro zaboravio napisati da sam kupio danas po 217kn, pa da vidimo.
Pozdrav!
[/quote]
Ne mogu vjerovati kakvi naivci sve ulažu na ovoj našoj zse…
Stari moj ti ne da nisi na pravom tragu nego očito pojma nemaš o mnogim stvarima na zse tak da ti je moja dobronamjerna preporuka da prodaš taj ht čim prije i uzmeš recimo par mjeseci da prvo malo naučiš neke osnove o trgovanju i ulaganju na zse te onda pred kraj ljeta odabereš par dobrih dionica s većim potencijalom rasta od ht-a i tu uložiš svoj novac….

Dobit ht-a u narednim godinama može samo u jednom smjeru…a to je dolje..


HT je već pristao na taj način regulacije jer je na HAKOM-ovim stranicama objavljena nova standardna ponuda (mislim da je još u toku javna rasprava). Optika postaje na ovaj način svima dostupna.

Falio si.Što je napravljeno to će se i najvjerojatnije po takvim uvijetima koristiti,(kod mene več na zahtjev ukapčaju na optiku,ako si HT-ov korisnik,a bila je gotova prije 2 godi.)
Problem je što HT više nebude ulagao u optiku jer im se po ovim uvijetima ne isplati,no to če HAKOM morati objasniti državi.

@Radimir Čačić uputio je oštar dopis Hrvatskoj agenciji za elektroničke komunikacije (HAKOM), i zatražio da ga u roku od 15 dana izvijeste o konkretnim mjerama koje su poduzete i koje namjeravaju poduzeti kako bi se povećala razina ulaganja u komunikacijsku infrastrukturu, posebice u brzi internet, bilo fiksni ili mobilni, jer regulator navodno nepromišljeno koči HT-ov "investicijski zamah što ova Vlada ne može i neće propustiti"





@vecolinho

20. travanj je zadnji dan za stjecanje prava na drugi dio dividende.

4. Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne Skupštine tj. 25. travnja 2012. godine evidentirani u Depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD), umanjena za iznos isplaćenog predujma na ime dividende. Tražbina za isplatu dividende
dospijeva na dan 21. svibnja 2012. godine.“


Malo me ovo zbunjuje, znači po Vama zadnji dan kada moram kupiti je 20.04. da ostvarim pravo na pola dividende, i moram ju minimalno zadržati do 25.04 kada je glavna skupština, jel sam dobro shvatio i da li je to 100% tako kako ste mi objasnilil. Po tome bi HT trebao rasti do 20.04. nekakvih 10-ak kn i onda, kreće pad, jel sam na pravom tragu? Aha, skoro zaboravio napisati da sam kupio danas po 217kn, pa da vidimo.
Pozdrav!
[/quote]
Ne mogu vjerovati kakvi naivci sve ulažu na ovoj našoj zse…
Stari moj ti ne da nisi na pravom tragu nego očito pojma nemaš o mnogim stvarima na zse tak da ti je moja dobronamjerna preporuka da prodaš taj ht čim prije i uzmeš recimo par mjeseci da prvo malo naučiš neke osnove o trgovanju i ulaganju na zse te onda pred kraj ljeta odabereš par dobrih dionica s većim potencijalom rasta od ht-a i tu uložiš svoj novac….

Dobit ht-a u narednim godinama može samo u jednom smjeru…a to je dolje..
[/quote]
Nije mi samo jasno šta radiš na forumu HT- A ako si tako oštro protiv vlasništva ove dionice? Mene npr. INA ne zanima, pa niti ne čačkam po ininim forumima… Osim ako ti namjere nisu neke druge prirode, ajde mali begaj s ovog foruma…:(

proklet bio na božić 2010.

"HT od 1. travnja smije prikopčati FTTH korisnike
U HAKOM-u su potvrdili da je operater ispunio sve uvjete za početak komercijalne usluge na vlastitoj optici "

http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-od-1-travnja-smije-prikopcati-ftth-korisnike-202083.aspx

Od 1. travnja je omogućeno spajanje građana na FTTH!!!!
Što se mene tiče ovo će na mikro razini meni biti kvantni skok u brzinama interneta. Konačno.

A kad smo već kod kvantnog skoka, ovoj državi nedostaje tvrtka ovog kalibra koja bi se uključila u nanotehnologiju jer se već danas se pozicioniraju budući lideri u tehnološkom napretku, ili ćemo i dalje biti kupci tuđih proizvoda i ideja.

Trenutno su sva znanja svima dostupna kroz znanstvenu zajednicu, ali kada se formiraju komercijalne tvrtke i njihovi patenti i licence (već vidim kako kukamo što se tiče radnih mjesta i investicija jer nam je domet zanimanje-trgovac i ulaganje tipa-hotel na Jadranu) nitko nam neće biti kriv za propuštene prilike.

Oni koji misle da su druge tvrtke bolje ulaganje, bolje da odmah kupe nešto što je ISPLATIVO!

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..





@vecolinho

20. travanj je zadnji dan za stjecanje prava na drugi dio dividende.

4. Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne Skupštine tj. 25. travnja 2012. godine evidentirani u Depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD), umanjena za iznos isplaćenog predujma na ime dividende. Tražbina za isplatu dividende
dospijeva na dan 21. svibnja 2012. godine.“


Malo me ovo zbunjuje, znači po Vama zadnji dan kada moram kupiti je 20.04. da ostvarim pravo na pola dividende, i moram ju minimalno zadržati do 25.04 kada je glavna skupština, jel sam dobro shvatio i da li je to 100% tako kako ste mi objasnilil. Po tome bi HT trebao rasti do 20.04. nekakvih 10-ak kn i onda, kreće pad, jel sam na pravom tragu? Aha, skoro zaboravio napisati da sam kupio danas po 217kn, pa da vidimo.
Pozdrav!
[/quote]
Ne mogu vjerovati kakvi naivci sve ulažu na ovoj našoj zse…
Stari moj ti ne da nisi na pravom tragu nego očito pojma nemaš o mnogim stvarima na zse tak da ti je moja dobronamjerna preporuka da prodaš taj ht čim prije i uzmeš recimo par mjeseci da prvo malo naučiš neke osnove o trgovanju i ulaganju na zse te onda pred kraj ljeta odabereš par dobrih dionica s većim potencijalom rasta od ht-a i tu uložiš svoj novac….

Dobit ht-a u narednim godinama može samo u jednom smjeru…a to je dolje..
[/quote]
Necu se spuštati na tvoj nivo, a ovaj prijašnji post sam napisao namjerno zdravo seljački tako da ne bi došlo do nesporazuma, jer priznajem nemam jednostavno iskustva sa dividendnim dionicama. Ali iskreno da te vidim uživo nasmijao bih ti se u lice, jer ovoliki prinos koliki sam ja ove godine zaradio na ZSE, pretpostavljam da ti nećeš ostvariti u sljedećih 5 godina. Po pisanju vidim da si isfrustrirana osoba koja u ovoj godini ništa nije zaradila, kada su i oni koji nemaju pojma o investiranju na burzi zaradili pristojne prinose. Ma mislio sam čak i napisat i u privitku objaviti pregled dobiti u ovoj godini, ali neću, jer ne želim da ti bude loše, kada usporediš sa svojim portfeljom. A ako ti šta treba pojasniti iz fundamentalne analize, slobodno mi se javi na PM, jer ja nisam isfrustriran, pa možda ponešto i naučiš.

Srdačan podrav mio amico!






@vecolinho

20. travanj je zadnji dan za stjecanje prava na drugi dio dividende.

4. Dividenda će se isplatiti dioničarima koji će biti na dan sjednice Glavne Skupštine tj. 25. travnja 2012. godine evidentirani u Depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD), umanjena za iznos isplaćenog predujma na ime dividende. Tražbina za isplatu dividende
dospijeva na dan 21. svibnja 2012. godine.“


Malo me ovo zbunjuje, znači po Vama zadnji dan kada moram kupiti je 20.04. da ostvarim pravo na pola dividende, i moram ju minimalno zadržati do 25.04 kada je glavna skupština, jel sam dobro shvatio i da li je to 100% tako kako ste mi objasnilil. Po tome bi HT trebao rasti do 20.04. nekakvih 10-ak kn i onda, kreće pad, jel sam na pravom tragu? Aha, skoro zaboravio napisati da sam kupio danas po 217kn, pa da vidimo.
Pozdrav!
[/quote]
Ne mogu vjerovati kakvi naivci sve ulažu na ovoj našoj zse…
Stari moj ti ne da nisi na pravom tragu nego očito pojma nemaš o mnogim stvarima na zse tak da ti je moja dobronamjerna preporuka da prodaš taj ht čim prije i uzmeš recimo par mjeseci da prvo malo naučiš neke osnove o trgovanju i ulaganju na zse te onda pred kraj ljeta odabereš par dobrih dionica s većim potencijalom rasta od ht-a i tu uložiš svoj novac….

Dobit ht-a u narednim godinama može samo u jednom smjeru…a to je dolje..
[/quote]
Necu se spuštati na tvoj nivo, a ovaj prijašnji post sam napisao namjerno zdravo seljački tako da ne bi došlo do nesporazuma, jer priznajem nemam jednostavno iskustva sa dividendnim dionicama. Ali iskreno da te vidim uživo nasmijao bih ti se u lice, jer ovoliki prinos koliki sam ja ove godine zaradio na ZSE, pretpostavljam da ti nećeš ostvariti u sljedećih 5 godina. Po pisanju vidim da si isfrustrirana osoba koja u ovoj godini ništa nije zaradila, kada su i oni koji nemaju pojma o investiranju na burzi zaradili pristojne prinose. Ma mislio sam čak i napisat i u privitku objaviti pregled dobiti u ovoj godini, ali neću, jer ne želim da ti bude loše, kada usporediš sa svojim portfeljom. A ako ti šta treba pojasniti iz fundamentalne analize, slobodno mi se javi na PM, jer ja nisam isfrustriran, pa možda ponešto i naučiš.

Srdačan podrav mio amico!
[/quote]
Nemam pojma o kakvoj ti isfrustriranosti govoriš,al ja s tim sigurno nemam problema,a ni sa prinosima na zse…
Vidjevši tvoj post pretpostavio sam da se radi o još jednom naivnom ulagaču kakvih je dosta na ovoj burzi i koji većinom gube novce pa sam ti samo dao dobronamjeran savjet…al dobro drž se ti samo svog ht-a i daj bože da još puno zaradiš…evo sad imaš za kupit već po 214 [thumbsup]

Raiffeisen je potrošio valjda svoju kvotu keša za danas..:-)

U ponedjeljak smo na oko 200kn,a Crobex mi mogao ispod 1800


U ponedjeljak smo na oko 200kn,a Crobex mi mogao ispod 1800

a u petak na 175 😉

New Report

Close