HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ma nije Huawei nego NSN (Nokia siemens)

Moze li mi neko reci zasto HT-u tako drasticno pada vrijednost cijene dionice?
Jer kolko vidim jos malo i doci ce na cijenu koja je bila na IPO-u pa mozemo jos jedanput kupovati ne?

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Da vidimo hoće li dalje dole ili ………….

bit će bolje................


Moze li mi neko reci zasto HT-u tako drasticno pada vrijednost cijene dionice?
Jer kolko vidim jos malo i doci ce na cijenu koja je bila na IPO-u pa mozemo jos jedanput kupovati ne?

Uživajte!


jel ti ovo ozbiljno za ipo cjenu??????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da vidimo hoće li dalje dole ili ………….

Dobar graf!
Ja sam na osnovu toga danas i počeo nešto jače ulaziti.
Jeste da tuku jako.
Računo sam na ovu cijenu nakon isplate drugog dijela dividende,a vido ovo,dobra cijena i još dobiješ drugi dio dividende.Super!
Budemo vidjeli kako se budu stvari odvijali.


Moze li mi neko reci zasto HT-u tako drasticno pada vrijednost cijene dionice?
Jer kolko vidim jos malo i doci ce na cijenu koja je bila na IPO-u pa mozemo jos jedanput kupovati ne?

Uživajte!


Svega ima na ovom forumu.
Cijena na IPO je bila 265 kn.

a kad sjeda drugi dio dividende


Moze li mi neko reci zasto HT-u tako drasticno pada vrijednost cijene dionice?

Optimisticniji investitori koji vjeruju da slijedi znacajan oporavak trzista prodaju HT i kupuju riskantnije dionice. Prvi potpredsjednik je svojim izjavama podgrijao nade da nastupa oporavak gradjevinskog sektora.

S druge strane pesimisticni investitori vjeruju da slijedi masivna erozija kupovne moci hrvatskog stanovnistva i da ce to znacajno utjecati na profitabilnost HT-a.

Porez na dividendu najvise pogadja one koji daju najvece dividende.

Nema znacajnijeg dotoka novaca na burzu pa se rast gradjevinara, XY-ovih dionica financira uglavnom prodajom defanzivnijih dionica.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Čačić: Dosegnuli smo dno, krećemo prema gore
Gostujući u sinoćnjem Dnevnik HTV-a, prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić kazao je, osvrćući se na gospodarsku krizu, da smo dosegnuli dno i kako krećemo prema gore.

I prije je najavio da je očekivanje oko 350.000 nezaposlenih, čemu smo se i približili. Najavio je pokretanje projekata u travnju i svibnju koji će početi smanjivati nezaposlenost. Bit će to investicijski ciklus od nekoliko stotina milijuna kuna i nekoliko stotina natječaja. Najveća investicija je Plomin od 800 milijuna eura.

U vezi s brodogradnjom rekao je da su Vlada i Europska komisija vrlo ozbiljno pristupile programu njezina restrukturiranja, piše HRT. Rekao da ne vjeruje da je sindikat protiv tvrtke DIV koja je odabrana za kupnju Brodosplita. DIV su dobro ocijenili stručnjaci i Europske komisije i Hrvatske. Ima 60 milijuna eura ukupnog prihoda, rast u proteklih 10 godina i 45 milijuna kuna dobiti. Za 3. maj i Brodotrogir postoji nekoliko opcija iz Hrvatske i svijeta, a rezultat će u roku od 90 dana biti program restrukturiranja bez stečaja, najavio je Čačić.


Moze li mi neko reci zasto HT-u tako drasticno pada vrijednost cijene dionice?
Jer kolko vidim jos malo i doci ce na cijenu koja je bila na IPO-u pa mozemo jos jedanput kupovati ne?

Uživajte!


ti si nekaj pobrkao cijena IPO je 268 Kn koliko se sječam


Čačić: Dosegnuli smo dno, krećemo prema gore
Gostujući u sinoćnjem Dnevnik HTV-a, prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić kazao je, osvrćući se na gospodarsku krizu, da smo dosegnuli dno i kako krećemo prema gore.

I prije je najavio da je očekivanje oko 350.000 nezaposlenih, čemu smo se i približili. Najavio je pokretanje projekata u travnju i svibnju koji će početi smanjivati nezaposlenost. Bit će to investicijski ciklus od nekoliko stotina milijuna kuna i nekoliko stotina natječaja. Najveća investicija je Plomin od 800 milijuna eura.

U vezi s brodogradnjom rekao je da su Vlada i Europska komisija vrlo ozbiljno pristupile programu njezina restrukturiranja, piše HRT. Rekao da ne vjeruje da je sindikat protiv tvrtke DIV koja je odabrana za kupnju Brodosplita. DIV su dobro ocijenili stručnjaci i Europske komisije i Hrvatske. Ima 60 milijuna eura ukupnog prihoda, rast u proteklih 10 godina i 45 milijuna kuna dobiti. Za 3. maj i Brodotrogir postoji nekoliko opcija iz Hrvatske i svijeta, a rezultat će u roku od 90 dana biti program restrukturiranja bez stečaja, najavio je Čačić.

Živi bili pa vidili prije mi se čini da ćemo prije vidjeti Čačićevu smjenu, nego oporavak jer sada kada su raspodjelili pljen očekuju se rezultati a, za dati rezultate treba prije svega imati u glavi nešto više od ćemo, ćete, će……..
a ovi projekti o kojima priča PLOMIN 3 slušam još od doba FRANJE 🙂
a to ti je pravi dokaz ovog gore navedenog ćemo, ćete, će…..


a kad sjeda drugi dio dividende

a šta ti to vrijedi kad će nakon dividende potonuti za dupli iznos [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close