HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koliko još ima?
Zašto nije prodao na 300?

Zato sto je direktor za financije :).

Haha. Ja kupio njegove dionice 😀

Direktor financija u HT-u je dr. Dino Dogan.

U obavijesti na ZSE jasno pise da je Mate Karlic, koji je otpustio dionice, direktor odjela za financijske sustave (valjda SAP i povezani sustavi), a ne direktor financija.


Direktor financija u HT-u je dr. Dino Dogan.

U obavijesti na ZSE jasno pise da je Mate Karlic, koji je otpustio dionice, direktor odjela za financijske sustave (valjda SAP i povezani sustavi), a ne direktor financija.

uf,tome je još bolje poznato stanje [sealed]

Ja ću se zabrinuti tek kad prodaju Čaćić i Mudrinić 😀


Ja ću se zabrinuti tek kad prodaju Čaćić i Mudrinić 😀

S obzirom koliko dotična dvojica imaju para, oni i da popuše sve sto su ulozili u HT ne znači im toliko koliko će to vama značiti ako popusite…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ja ću se zabrinuti tek kad prodaju Čaćić i Mudrinić 😀

S obzirom koliko dotična dvojica imaju para, oni i da popuše sve sto su ulozili u HT ne znači im toliko koliko će to vama značiti ako popusite…
[/quote]

oni dionice imaju za šminkati imovinsku karticu [thumbsup]



Ja ću se zabrinuti tek kad prodaju Čaćić i Mudrinić 😀

S obzirom koliko dotična dvojica imaju para, oni i da popuše sve sto su ulozili u HT ne znači im toliko koliko će to vama značiti ako popusite…
[/quote]

Kako ti znaš koliko će to meni značiti?




Ja ću se zabrinuti tek kad prodaju Čaćić i Mudrinić 😀

S obzirom koliko dotična dvojica imaju para, oni i da popuše sve sto su ulozili u HT ne znači im toliko koliko će to vama značiti ako popusite…
[/quote]

Kako ti znaš koliko će to meni značiti?
[/quote]

Da ti znači koliko njima znači, nebi visio na forumu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@cazo22
nekako se pretjerano ne brinem za firmu koja ima dobit od skoro 2 mlrd. kuna, koja trenutno ima 50 kuna keša po dionici, gotovo nikavu zaduzenost, P/E manji od 10 (uz sektorski prosjek oko 14) i redovito isplacuje dividendu.

Znao sam da ćeš to odgovorit.
Ova rasprava ne vodi nikud tako da te lijepo pozdravljam

New Report

Close