HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 03:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ne znam koliko je ovo dobro, ili loše za TH-T.
http://www.poslovni.hr/vijesti/todoric-pokrece-novu-mobilnu-mrezu-u-suradnji-s-htom-197869.aspx

pa mislim da je dobro jer će i na toj mreži da zarade

🙂
pa nisu ludi da rade s gubitkom
[/quote]
To je istina, samo tke će preći na tu mrežu. Nadamo se novim korisnicima i onima koji su kod konkurencije. [proud]

Na PBZ-žirac sjela dividenda.


Na PBZ-žirac sjela dividenda.

i na zg žirac sjela.



Na PBZ-žirac sjela dividenda.

i na zg žirac sjela.
[/quote]

potvrđujem………

meni nije jos imam pbz trebam li se zabrinut—

ZABA sjela
RBA ne

sjela RBA, poslije 13 sati

Erste sjelo

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Da nema ova dva naloga od cca 20000 komada bid bi bio na povjesnom minimumu, ne djelu mi ovdje dobro…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

eh… svi nešto filozofiraju da je ovo, da je ono, da nema combis-a, da nema na bidu… e pa IMA i možete se postavit na trepavice …nekima od nas i ova situacija jako odgovara pa ćemo dokupiti ovu dionicu a ne prodavat

općenito ove depresije mi je već pun kufer, ne samo na TK i HT, negu u hrvata općenito, de ljudi izađite na svijež zrak i budite sretni što ste zdravi…

…te mljekari, te ovi te oni… kaj de ne mogu ti mljekari (a i drugi) udružit, napravit projekt, uzet pare od IPARD-a ili kak se već zove, uglavnom fondova EU za pogon, za zapošljavanje, za proizvodnju, za seoski turizam, za poljoprivredu… i napravit svoju preradu mlijeka do finalnog proizvoda ili pak… nek traže ponudu izvana, uzmu najbolju i izvezu mlijeko vanka stranom proizvođaču, siguran sam da će netko ponudit OK cijenu, pa mlijeko na vagone i šibaj…

a kaj se tiče HT, ovo drukanje, jer izgleda se smatra da je u HT-u "zarobljen" golem kapital pa bi ga neki htjeli usmjerit u svoje dionice je jadno i prozirno pa bilo da ova dionica padne ili poraste…

e da i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju HT-R-A, posjedujem HT, ovo je samo laičko mišljenje…


Da nema ova dva naloga od cca 20000 komada bid bi bio na povjesnom minimumu, ne djelu mi ovdje dobro…

Ja ti vjerujem da nakon drugog djela dividende cijena stvarno može dotaknuti 190 kn.

Ako dotaknetu okolicu cijene, ja ulazim unutra.

Mislim da ti dosta ulagača gleda na taj način.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

a kak bi funkcioniralo da recimo HT-R-A kupi na burzi dionice i podijeli dioničarima dionice kao "dividendu"… i ondak ih prodaš na burzi i opet imaš keš, kak se onda obračunava porez?

New Report

Close