HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@upitnik9
skoro pa svi telekomi se trguju po vecem P/E od ht-a
to name, but a few:
Vodafone 12,5
Telenor 20,73
Telefonica 14,54
Telekomunikacja Polska 11,59
Telekom Austria 519,60
HT-om se jucer trgovalo na 10, 83

Sve je na webu, samo treba pogledati.


Prije 2 mjeseca sam pisao da ce 2013 ht biti na razini 10-ak eura, kako je i detsche telekom u njemackoj. Ovo je samo pocetak poniranja ht prema cijeni od 70-80 kn. Pa ne mislite valjda da kad udjemo u eu 2013 ht ovdje vrijedit 30-ak eura a u njemackoj 10…..
Stoga pametnom dosta!!!!!

Slabo je Vaše zannje o dionicama.
1. HT i DT nije isto
2. Broj izdanih dionica nije isti
3. Zarada po 1 dionici nije ista
4. Nisam čuo za dionicu koja bi davala dividendu 35% svoje vrijednosti (kad bi HT bio 10€)
5. Nemojte se blamirati, pa čak i na forumu nije lijepo

4.

A Siemens Hrvatska 2009g. dividenda 173 kn, nekih 30% na cijenu.

…da, a pri tom ima 5,5 puta veću plaću..

Stjepane ni ne treban znat toliko o dionicama kao ti, dovoljno je samo citat!


Stjepane ni ne treban znat toliko o dionicama kao ti, dovoljno je samo citat!

Oprosti , ali neznam što čitaš

Ma da ti i kazem ne bi znao…..
Samo ti dokupi ht-e
[smiley]

Na HT do sada nije zaradio samo onaj tko je glup,Na ostalima provrtio milione kuna i jedva pozitivna nula a od danas možda ni nula.Idućih 5 godina je po meni zagarantirano 20-25 kuna dividende uz
zadržanu 38 kuna i to je tko je kupovao po 265 ima dionicu za 0 kuna.Nađite mi molim vas jednu
takvu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kod nas na ZSE bolje da firma ni ne djeli dividendu, bar dionica nebi pala :))))

da li bi tko imao volje objasniti korak po korak, kako da podignem predujam dividende. Pošto sam novi ne znam što mi je činiti.

Slabo je Vaše zannje o dionicama.
1. HT i DT nije isto
2. Broj izdanih dionica nije isti
3. Zarada po 1 dionici nije ista
4. Nisam čuo za dionicu koja bi davala dividendu 35% svoje vrijednosti (kad bi HT bio 10€)
5. Nemojte se blamirati, pa čak i na forumu nije lijepo

Zanimljivo,

iako djelatnik HT-a zarađuje 290.000 Kuna, a djelatnik DT-a samo 52.000 Kuna, djelatnik DT-a je skoro duplo bolje plaćen ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Djelatnik DT ide na posao bez grča u želucu jer je pod zaštitom kolektivnog i sindikalnog ugovora kao i Ustava, ali djelatnik HT-a svaki dan na posao ide u strahu iako 5.5 puta više za tvrtku zarađuje.

Ma lupi petama i reci
evo sve za Njemačku
o Bože, čuvaj mi,
dividendu i ovu sirotinju …..

hmm, nije li ovo trebalo malo više pasti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close