HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 03:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,24
111.817
3,364
33,20
33,30
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Istina, BID-a nema nigdje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Pad od 11 kn koliko je i 1 dio dividende, nakon togo lagani stagniranje na 225 kn, pa ponovni pad prije isplate 2 djela dividende na 215 kn i kasnije lagano klizanje prema 200kn. Priblizavanjem hr eu, tako ce i cijena ici prema dolje!!!!!
Zar mislite da fondovi izlaze iz ht poradi dividende ili poradi toga sto ce im imovima biti bitno smanjena nakon ulasku u eu?

Naravno, a prijeti im i likvidacija kad potroše dividendu

Usporedimo HT s ERNT.
ERNT je u zadnjih mjesec dana narastao preko 10% (ukalkulirana moguća dividenda) i ima osnova za pad nakon isplate dividende. ERNT je dobra firma, ali također nema neku bajnu perspektivu kao ni HT. Prihodi su konstantno u padu.

predujam 11 kn, pad 15 kn na 225 kn….znači kad dođe ostatak dividende od 11 kn biće pad cijene još 15 na 210 kn.. [embarass]

Nemojte kriviti nikoga, cijena je nerealno visoko, cijenu na ovim razinama održava RAJFASEN da nije njega cijena bi već odavno bila na realnim razinama negdi oko 160-170 kuna, molim pogledajte P/E i nađite jedan telekom koji se trži tako visoko, hvala…………..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Prije 2 mjeseca sam pisao da ce 2013 ht biti na razini 10-ak eura, kako je i detsche telekom u njemackoj. Ovo je samo pocetak poniranja ht prema cijeni od 70-80 kn. Pa ne mislite valjda da kad udjemo u eu 2013 ht ovdje vrijedit 30-ak eura a u njemackoj 10…..
Stoga pametnom dosta!!!!!

u potpunosti se slažem…ja npr ne kužim kako se ZABA koja je puno bolja dionica od HT trži na 40 kn a HT je 226…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kupiš danas HT po 229, uzmeš u svibnju 11kn dividende. Za godinu dana, uz pretpostavku pada dobiti od 2-3%, dobiješ dividendu oko 21kn. To je ukupno 32kn na ulaganje od 229kn ili 14% za 15mjeseci.
Fantastično ulaganje.
S druge strane, tvoja glavnica od 229 kn past će za 32kn na 197kn.
Čemu onda sve ovo?
Ispada da je HT stvarno krava muzara (za DT i državu).

Pa zar je jučer bio zadnji dan za kupnju da se ostvari pravo na dividendu !?
Pa zar nije zadnji dan 20.02 !?

Fondovi su od ove dionice digli ruke, a prije su se nakrcavali po višim cijenama. Jadni mi kad dođemo jednog dana na njihove mirovine.

Ako HT nastavi ovako isplaćivati dividendu za pet godina će dionica vrijediti 1 kunu kao i Magmina po logici nekih na ovom forumu. Samo napred rasprodajte HT nek padne što niže,bit će dobar šoping.


Nemojte kriviti nikoga, cijena je nerealno visoko, cijenu na ovim razinama održava RAJFASEN da nije njega cijena bi već odavno bila na realnim razinama negdi oko 160-170 kuna, molim pogledajte P/E i nađite jedan telekom koji se trži tako visoko, hvala…………..

bože sveti..ti i ja se slažemo oko nečega???!!!
Ma nemoguće.
zaboravio si napisati da stalno gube stare klijente, a priče se po državnim upravama da će telefonija i interneti ići na natječaj ove godine.
Uff da izgube državnu upravu to ti je odmah pad dobiti od 20%.
Ovo ide NISKO

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Pa zar je jučer bio zadnji dan za kupnju da se ostvari pravo na dividendu !?
Pa zar nije zadnji dan 20.02 !?

računaj T+3 , to ti je to—15.02. + 3 radna dana

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close