HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 17:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

provizija u HPB??????
[/quote]
I mene to zanima. Navodno Fina 80 kn, Erste 50 kn. HPB…?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Evo i moja iskustva iz fine, ali još nisam upisivao T-HT. Već plaćao račune[smiley1]
Izlazim van, a dva lika razgovaraju:

Lik¤1: Ma to je samo da se navuče ljude da se još više zaduže.
Lik¤2: Pa da. Jesi vidio šta je bilo s inom. Prvo je rasla onda se otresla i svi popušili.

[smiley2][smiley2][smiley2]

Only God, Muammar and Libya!


Evo, baš sam došao iz Fine, pa ću napisati svoja iskustva… možda nekome pomognem. Red nije bio velik…
Zaključak… da nije izbora i šjor Ive S. … nisam siguran da bi se upuštao u ovaj IPO![smiley7]

Malo sam skratio citat da ne trošim previše virtualni prostor….
Buco, nisam mogao, a da ne komentiram…., jer ipak takva pričica se može vrlo slikovito doživjeti….
… a komentar je: daj tu svoju priču malko proširi, dodaj koji epitet, personifikaciju, pače razradi zaplet i možeš to ponuditi nekom nakladniku… i dobro zaraditi…,
SVAKA ČAST…., to se zove doživljaj…, nadam se da neću imati sličnih iskustava….[smiley2][smiley2][smiley2]

Ja još uvijek obilazim Erste i Finu pa pikiram ne-stajanje u redu duže od 10-tak gladnih t-comovaca ispred mene…


Evo i moja iskustva iz fine, ali još nisam upisivao T-HT. Već plaćao račune[smiley1] Izlazim van, a dva lika razgovaraju: Lik¤1: Ma to je samo da se navuče ljude da se još više zaduže. Lik¤2: Pa da. Jesi vidio šta je bilo s inom. Prvo je rasla onda se otresla i svi popušili. [smiley2][smiley2][smiley2]

al svi spominju tu inu…jesi vidio inu daj ajde…kuzis ne…ovo ce otici isto tako..pa si vidio ht je 245 a ina 2600 kako to…pa bit ce para…brijem da jedino za nju znaju da je na burzi…a da ne pricam da ima preko 10 dionica koje su otisle 200% gore u godinu dana!!![smiley2]

OBAMA................SPASITELJ

frend priča kako u ponedjeljak u erste u karlovcu dost ljudi upisivalo. nakon upisa se dost sjelo u birc di je on bio i počelo pričati kako ima neiskusnih koji će odma sve prodati, a da zbog toga neće dobit jako puno dionica besplatno, a kako su oni pametni i iskusni pa će čekati bar godinu dana jer se to jako isplati. i da je jako dobro da su oni sad upisali odma jer kasnije više neće bit dionica za koji dan. sve sami profesionalci [smiley1]

Ajmo se svi dogovorit na forumima pa odmah prvi dan puknut nalog za prodaju po 500kn.

Ajd,iako bi se ja zadovoljio i sa manjom svotom pod pretpostavkom da ce biti 290kn

Nije važno živjeti,već vrijediti u životu.!


Ajmo se svi dogovorit na forumima pa odmah prvi dan puknut nalog za prodaju po 500kn.

Pozlatile ti se riječi. Prodam li ih po 500 kuna radim doma gozbu za 20-tak uzvanika [smiley2]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)

Bio sad u Fini – ZG – Smičiklasova, čekao 5 minuta, rješio za 2 minute jednu punomoć. Jedino me brine, žena me uopće nije pitala koliko upisujem nego napisala 38k, ja pitam: “kako ste znali da cu upisati za 38k?”, kaze:”joooj” i pocne se ispricavati, ja velim:”sve ok, uzimam za 38k.”
Ono sto me brine je da ipak vecina upisuje po 38k, a ne manje kako sam se ja nadao, jer vec rutinski pisu po 38k…[smiley5]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ajmo se svi dogovorit na forumima pa odmah prvi dan puknut nalog za prodaju po 500kn.

Ja prvi svoje nedam za 500 kn[smiley2][smiley2][smiley2]
Radije čekam


Kaže se i akcija i hartija od vrednosti i deonica, smisao je isti i mislim da svi znamo o čemu pričamo, ali ja odgovor i dalje nisam dobio…mada nisam ni očekivao… prosto neverovatno…snaćiću se na drugoj strani hvala

Poštovani kolega,
ne bih htio da se ovaj forum pretvori u neko lingvističko okupljalište, no jeste li sigurni da Vas svi razumijemo? Moja djeca, primjerice, ne znaju što je to “hartija” kao ni većina dvadesetgodišnjaka u Hrvatskoj (a takvi već sudjeluju u trgovini vrijednosnim papirima). Napominjem da ovo pišem u dobroj namjeri i poštujem svačiji jezik, pa tako i Vaš, no zar je bilo tako teško prilagoditi se nekim hrvatskim izrazima? Ako sam ja nekoć u Bg tražio hleba (jer mi kruha nisu htjeli dati) i sladoled od lešnika, onda biste se i Vi kao uljudan gost mogli malo potruditi i barem umjesto “deonica” napisati dionica. Ja bih to na nekom vašem forumu zasigurno učinio.
Mali tečaj hrvatskoga jezika:
deonica – dionica
hartija od vrednosti – vrijednosni papir
forma ovlašćenja – obrazac punomoći
Ja ću Vam ipak pomoći. Obrazac punomoći možete pronaći na temi “Pravni kutak-punomoći etc”” na str. 40. Trebali ste samo malo prelistati popis tema.
Lijep pozdrav!

vi šta pričateo dobiti 50%-100% bojim se da bi mogli završit kao i ja na ovoj sličici

New Report

Close