HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a sta sad kad proradi zajam vrjednosnica moguci scenariji,,,,,,,,,

Organizacija, organizacija i organizacija, a Nijemci su , srećom po nas (vlasnike dionica HTa, tvrtke DTa ) ovdje većinski vlasnici, a poznati u svijetu kao vrsni organizatori. Pa pustimo ljudima da učine svoje, a na nama je da debljamo svoje portfelje HT om…Povodom toga ja ne odolijeh te kupih nekih 60 tak dionica na ovoj rasprodaji, netom pred dividendu… Eh, koji slatki poslić, razmišljati što učiniti s 3,5 mljrd kunića DOBITI…Bude i za ovu godinu, siguran sam u to…

proklet bio na božić 2010.

G. Šumar moram priznati da ste stvarno hrabri, znate na što ovo meni sliči?

prije bi rekao sretan, jer što više zlatnih koka (čitaj dionica hateja) u mom kokošinjcu, tim više zlatnih jaja (dividendi) u mojoj korpici svakog 5. mjeseca u godini, taman prije mora…

proklet bio na božić 2010.


-34290-15611=-49901

+48978+1000=49978

Koliko ja vidim PBZ "surađuje" s drugim fondom preko 4 skrbnička računa.
Da ne kažem da regulira cijenu.
[smiley]


Izgleda da sam pogodio negdje gdje je jako mekano ….
[cool]


Izgleda da sam pogodio negdje gdje je jako mekano ….
[cool]

Pogledaj BID – još je mekaniji

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Evo jedna zanimljivost o HT-ovim uslugama:
O odnosu prema našim korisnicima nećemo im trebati pričati, sve o "kvaliteti i profesionalnosti" smo čuli i od samog predsjednika Josipovića, koji je imao „tu čast“ da se osobno, kao građanin uvjeri u učinkovitost i profesionalnost Hrvatskog Telekoma.
http://www.srht.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=359:trebaju-li-otii-ivica-mudrini-i-branka-skaramua&catid=44:osindikatu&Itemid=113

Naravno ovdje je riječ o sarkazmu ako netko nije shvatio!
Kako se ovo uklapa u HT-ov slogan "malo skuplji ali kvalitetniji"? [lol]

Još nešto moram dodati s istog link:
i uz sve to upućivati prijetnje a istovremeno imati na ulici nezadovoljne radnike i u kasi 1,8 milijardi kuna dobiti, izvučene iz džepova tih istih građana za usluge sumnjive kvalitete, više je nego nerazuman potez

nikako mi se ne sviđa ovo na ht-u. moguće je da dividende neće ni biti. kupnja se totalno povukla


nikako mi se ne sviđa ovo na ht-u. moguće je da dividende neće ni biti. kupnja se totalno povukla

Bez brige… Dobit je i dalje ogromna (ok, nešto malo manja nego prije, ali i dalje je ogroman plus). Pa nisu svabe to kupili da nama tu ostavljaju zaradu, nego da pune svoje dzepove. Ako je i ne bude (dividende), jedne godine, to ce samo znaciti da ce te novce potrositi na nacin da druge godine, ili godine iza toga, bude znacajno veca dividenda. pa nece oni nama zarađivati pare i ostavljati ih tu… oni su kupili HT da vade pare, čim više, tim bolje. i čim duže tim bolje. i na tome predano rade… tako da – bez brige.


nikako mi se ne sviđa ovo na ht-u. moguće je da dividende neće ni biti. kupnja se totalno povukla

Pa normalno kad je ovo precijenjeno s obzirom na budućnost kakva ih čeka…jedino šteta što raiffeisen ovo nije pustio da padne bar do 200-220 pa bih i ja uzeo malo više..a ovako ko ih hebe,nek si ga sad imaju na 240…na jesen će ovo vrijedit puno manje..
Eventualno to sad može dići neka dividenda iznad 20 kn…al evo da ne nagađam sve ćemo znati na dan zaljubljenih 14.02. ..ha,ha koje li simbolike,mislim da će onda biti malo onih koji će se zaljubit u HT,a više onih koji će se vjerojatnije trajno rastat 🙂

rezultati za 2011.g. 14.02.2012.
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



nikako mi se ne sviđa ovo na ht-u. moguće je da dividende neće ni biti. kupnja se totalno povukla

Pa normalno kad je ovo precijenjeno s obzirom na budućnost kakva ih čeka…jedino šteta što raiffeisen ovo nije pustio da padne bar do 200-220 pa bih i ja uzeo malo više..a ovako ko ih hebe,nek si ga sad imaju na 240…na jesen će ovo vrijedit puno manje..
Eventualno to sad može dići neka dividenda iznad 20 kn…al evo da ne nagađam sve ćemo znati na dan zaljubljenih 14.02. ..ha,ha koje li simbolike,mislim da će onda biti malo onih koji će se zaljubit u HT,a više onih koji će se vjerojatnije trajno rastat 🙂
[/quote]

Ne kužim te. Sad je precjenjena a na 220 bi kupovao. Koja je onda realna cijena?

New Report

Close