HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo je postalo strašno koji teror ja doživljavam ovdje zadnjih par dana, ali za razliku g. Poštara i g. Funkya neću biti tužibaba modernatoru, već ću se prilagoditi.
Nakon dugotrajnog razmišljanja donio sam odluku o kupovini pet(5) dionica HT-a(manje ne mogu) tako da ubrzo i ja postajem dioničar HT-a. Znači sada ćemo zajedno očekivati dividendu redovnu i izvarednu, maštati o PTK, dizanju cijene od strane trezora, uživati u likvidnost, perspektivi itd…

Eto pobjedili ste, radi vas ću potrošiti 1200 kn, ali nema veze ni prvih ni zadnjih bezveze bačenih novaca…

Disklajmer:
autor će uskoro postati dioničar HT-a, ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica… [wink]


Vaš link

Na istoj stranici je i cijena u Londonu…

zašto je tamo 49,90 USD / 294.71 Kn ?????

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Jer je u EU sve bolje i veće.

Još jedna reklama pred referendum!
[thumbsup]


stovani g. kibic ,
nemam ništa protiv štovanog g. Antiše , ( štovani g. Postar vam je već sve reko).
ja osobno ne čitam i ne komentiram one dionice koje nemam , niti namjeravam imat , jer me nezanimaju i ne želim druge " uvjeravat" da im "firma nevalja" .

tu se u potpunosti slazem. zasto gubiti vrijeme na temu koja me zapravo ne zanima osobno?

ali tko kaze da g. Antisa nema HT? ili da nema namjeru uletit.

iz njegovih postova ne sa crnih slova nego iz bijele pozadine izcitavam da je bas suprotno.

eto malo i psihologije na burzu. mislim da je vazna psihologija u ovoj igri.

sa stovanjem g. Darac.


Jer je u EU sve bolje i veće.

Još jedna reklama pred referendum!
[thumbsup]

je tako je sve je bolje i vece….

zato savjetujem svima da idete tamo. bit ce vam super.

samo mi je nemojte molim vas dovodit ovamo.

[/quote]

tu se u potpunosti slazem. zasto gubiti vrijeme na temu koja me zapravo ne zanima osobno?

ali tko kaze da g. Antisa nema HT? ili da nema namjeru uletit.

iz njegovih postova ne sa crnih slova nego iz bijele pozadine izcitavam da je bas suprotno.

eto malo i psihologije na burzu. mislim da je vazna psihologija u ovoj igri.

sa stovanjem g. Darac.
[/quote]
de Antiša je pun ko brod

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

tko mi zalijepi jedinicu a uboo sam ko u trostruku sridu na alci???

jer dok sam ja pisao post g. Antise jos nije bio ni vidljiv!

a tek poslije citam da sam pogodio i da postaje dionicar HT-R-A!!!



Vaš link

Na istoj stranici je i cijena u Londonu…

zašto je tamo 49,90 USD / 294.71 Kn ?????
[/quote]

Eurofobična podrška našem ne ulasku u EU [thumbsup]


…Znači sada ćemo zajedno očekivati dividendu redovnu i izvanrednu, maštati o PTK, dizanju cijene od strane trezora, uživati u likvidnost, perspektivi itd…

Yeah, Go Antiša 🙂
Btw i moja susjeda, baba Jelica, veli da je boli koljeno i da je to siguran znak da će biti izvanredne dividende na HTeju.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

@Antiša
Upravo tako, što drugo da radimo dok koka nosi zlatna jaja.

Vjerojatno ste već čuli:
Vaš link

Ali boli ova istina što Samodol kaže:
Ironija je da se u prijedlogu izmjena zakona briše javno objavljivanje akata (rješenja s obrazloženjima) Hanfe kojima se odlučuje o pravima i/li obvezama subjekata nadzora. Također, Hanfa po novome može samo izdavati, ali ne i oduzimati odobrenja za rad subjekata nadzora. Nema više nadzora nad faktoringom. Pored svega, tragično je da se Hanfa u organizacijskom smislu, ustrojavanjem po Zakonu o ustanovama, izjednačava s dječjim vrtićima, školama i zdravstvenim ustanovama.

I to je upravo ono na što sam cijelo vrijeme upozoravao u slučaju Kukuriku ekipe.

Vjerujem da stvari neće moći ići retroaktivno (recimo poništavanje obveze Todoriću ili Opatiji) ali ovima javnost ne treba … a time se sigurno ruše i prava te iste javnosti.

A što smo mi mali nego dio glasa javnosti!
[undecid] [bye]

Nakon što smo uspješno prošli referendum vrijeme je da se vratimo na naš HT.
Čudno što nitko ne komentira sjednicu sabora u petak i vraćanje proreza.
http://itv.sabor.hr/video/default.aspx?TockaID=5019
Ovdje možete poslušati čitavu raspravu i donijeti vlastite zaključke o budućnosti HT-a.

Za mene je indikativno što su lobisti operatera bili propali ministri financija Šuker i Dalić, a najzanimljiviji dio rasprave je govor g. Lesara i čuđenje hrabrosti Mudirnića da državi na skrb isporuči 670 ljudi unatoč tome što HT s državom ima unosne ugovore.

Iako sam još prije godinu i pol najavio veliki pad u poslovanju HT, za koji su ključni moment bili promjena kadrova u Hakomu te odlučnija regulativa, posljednično tome i jačanje konkurenicije nisam očekivao ovako lošu taktičnost Mudrinića. Poslati 650 ljudi na skrb državi na početku mandata nove vlasti je jako nepromišljeno. Moglo se i pametnije…

New Report

Close