HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 22:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U prilogu je poziv na štrajk.

Zanimljivo mi je najviše bruto dobit od 3,7 milijardi?

Lp

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@Antiša- zanima me tvoj komentar vezano na dobit. Mislim da je debelo dobit pogrešna, bilo namjerno zbog političnosti pamfleta(poziva) ili lošeg računanja.

Lp

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ja ne kužim te štrajkaše . ako firma gubi klijente i ako joj pada promet pa normalno je da ima viška zaposlenih.
a što se profita tiče = zar bi investitor trebao investirat i NE očekivat nikakav povrat i NE imat nikakvu dobit , pa zašto da onda investira ?
i još jedna bitna stvar ja radim kod malog poduzetnika i nemam pravo na otpremninu , otkazni rok i svaki dan postoji mogučnost da dobijem otkaz ,a zašto bi netko imao veča prava samo zato što radi u velikoj firmi?


@Antiša- zanima me tvoj komentar vezano na dobit. Mislim da je debelo dobit pogrešna, bilo namjerno zbog političnosti pamfleta(poziva) ili lošeg računanja.

Lp

Mislim da je apsolutno svima jasno da je tu stvar u neznaju ili tipicnoj analogiji prihodi=dobit koja se cesto moze vidjeti i u hrvatskim novinama … 3.7miljardi dobiti pogotov ove godine, yea how yes no

...



@Antiša- zanima me tvoj komentar vezano na dobit. Mislim da je debelo dobit pogrešna, bilo namjerno zbog političnosti pamfleta(poziva) ili lošeg računanja.

Lp

Mislim da je apsolutno svima jasno da je tu stvar u neznaju ili tipicnoj analogiji prihodi=dobit koja se cesto moze vidjeti i u hrvatskim novinama … 3.7miljardi dobiti pogotov ove godine, yea how yes no
[/quote]

Slažem se.
Nisam niti mislio da je u pitanju tolika.
Više me iritia način prezentiranja dugoročnog problema(nezaposlenosti) putem privatnih interesa sindikata/načina i metode uvjeravanja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@Antiša- zanima me tvoj komentar vezano na dobit. Mislim da je debelo dobit pogrešna, bilo namjerno zbog političnosti pamfleta(poziva) ili lošeg računanja.

Lp

Nije pogreška već pod "bruto dobiti" se misli na Ebitdu koja je u 2010g iznosila 3,7 mlrd kn.


http://www.srht.hr/
24.01 je štrajk u HT-u, koliko znam ovo će biti prva važnija firma s ZSE koja štrajka.
Zanimljiv tjedan iza i ispred HT-a…

Antiša, vodi brigu o svojej OPTE gdje zacijelo ima višeproblema nego u HT.

zasto ste svi protiv postovanog g. Antise?

neka ga ponekad je dobro cuti i drugacije misljenje.

cak ti ponekad otvori oci da se stvari mogu gledati i iz drugog kuta.

stovani. g. Darac, sta vi mislite?

Ma daj mu mira.Čovjek nikad neče dobiti dividendu,a dionice će prodati na sveto nigdarjevo sudeči po prometu,pa mora nas tu na HT-u kubati.

@Hrvatski telekom već naručuje LTE za 450 mil. kn

kada je skupština na kojoj se odlučuje o dividendi?

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

stovani g. kibic ,
nemam ništa protiv štovanog g. Antiše , ( štovani g. Postar vam je već sve reko).
ja osobno ne čitam i ne komentiram one dionice koje nemam , niti namjeravam imat , jer me nezanimaju i ne želim druge " uvjeravat" da im "firma nevalja" .

New Report

Close