HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HT-u pada dobit, dividenda se smanjuje, a cijena dionice je stalno na 240-250 kn zbog fondova koji je brane….s druge strane brojne dionice popadale su po 40-50% i time postale puno atraktivnije za ulaganje od HT-a

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


HT-u pada dobit, dividenda se smanjuje, a cijena dionice je stalno na 240-250 kn zbog fondova koji je brane….s druge strane brojne dionice popadale su po 40-50% i time postale puno atraktivnije za ulaganje od HT-a

Gospodine faust55,

možete li mi dati savjet koje su to dionice koje bi valjalo sada kupiti? Imam HT i čitajući razne negativne prognoze za HT , a jedan od tih je i Vaš, odlučio sam ih prodati. Naime dividenda, doduše redovita, od cca 8 % ne zadovoljava moje ambicije, stoga molim za pomoć.

HT-u Zlatna dionica 2010., Atlantska plovidba najlikvidnija
Autor: Business.hr | 00.01, 23.12.2011.

Telekomunikacijskoj kompaniji ovo je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobila 2007. i 2008. godine, a HT je laureat i u kategoriji najbolje industrijske dionice, u sektoru pomorstva, prometa, veza i graditeljstva

Zlatnom dionicom za 2010. godinu proglašena je dionica HT-a na 14. dodjeli te nagrade u četvrtak u Zagrebu. HT-u to je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobio 2007. i 2008. godine.

Sretan Božić i svako dobro u Novoj godini,
želim čitateljima portala Poslovni.hr i dioničarima firme HT d.d.

Nije mi jasno, tko na lijepe želje (pa čak bio i nevjernik i ne slavio Božić uopće) može davati jedinice.
Mislim da je baš njemu (njima, njoj) upravo taj Bog i potreban!
[pray]


HT-u Zlatna dionica 2010., Atlantska plovidba najlikvidnija
Autor: Business.hr | 00.01, 23.12.2011.

Telekomunikacijskoj kompaniji ovo je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobila 2007. i 2008. godine, a HT je laureat i u kategoriji najbolje industrijske dionice, u sektoru pomorstva, prometa, veza i graditeljstva

Zlatnom dionicom za 2010. godinu proglašena je dionica HT-a na 14. dodjeli te nagrade u četvrtak u Zagrebu. HT-u to je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobio 2007. i 2008. godine.


Najbolju je lako prepoznati.


Najbolju je lako prepoznati.

Znate li koji je kriterij za dodjelu te nagrade možda ???

...

ho, ho, ho…merry X-mas and happy f….. new year

http://www.poslovni.hr/vijesti/dakle-sto-smo-danas-doznali-pdv-od-ozujka-25–krece-i-porez-na-imovinu-193487.aspxVlada će odmah uvesti porez na dividenduPDV od ožujka 25 %porez na imovinu

Kako će izgledati taj "porez na dividendu" – oderat će jednako i velike i male ili…!?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

male više , nažalost. pa takva je bila praksa do sad. (ja spadam među male).


ho, ho, ho…merry X-mas and happy f….. new year

http://www.poslovni.hr/vijesti/dakle-sto-smo-danas-doznali-pdv-od-ozujka-25–krece-i-porez-na-imovinu-193487.aspxVlada će odmah uvesti porez na dividenduPDV od ožujka 25 %porez na imovinu

Kako će izgledati taj "porez na dividendu" – oderat će jednako i velike i male ili…!?

moram ti reći, baš si trubila…po domaću…porez na dividendu je porez na dividendu . I kao da je to neka frka . Imaš u banci 100000 kn, oročiš na godinu dana i imaš kamata, pune brade 6000 kn .

Kupiš HT, cca 400 komada, dobiješ dividendu cca ( 20 Kn ) 8000 Kn, u 3-5 mjeseci, ne godinu, na tih 8000 Kn neka platiš i 20% ( što je extraiberultramaxiturbo preprepreciejnjeno ) platila bi 1600 Kn…i još bi bila u plusu 400 Kn !!!!!!!!!!

Za max pola godine !!!!!

pa ti štedi u lopovskim bankama, i neka te još straše s porezom na dividendu……

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@crumi
Mislim da će biti 10%…….neće 20.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Naravno, niti ja ne mislim da će biti 20%, ali čak i s 20, nije to tako loše, još ostane za jančića pod pekom [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close