HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako po ponuđenim analizama i teorijama, vi mali koji ste usidreni u ht-u ne prodate nama velikima po 150,00.
ovim putem nudimo 10,00
http://www.jutarnji.hr/mup-nabavio-suzavac–palice-i-stitove-za-2-4-milijuna-kuna/991197/

Ograda: mi nemamo dionice HT, a žudimo i trebaju nam prije dolaska stranih investitora kojim
bi rado isporučili po 600,00.

na stranu sve al stvarno bi li moglo doč do nekog buma na ht-u

molio bi savjet JA SAM 100 POSTO INVALID I TE HT DIONICE SU MI SVE SVE KAJ IMAM I Sad DALI IH DRZAT I UZIMAT DIVIDENDU ILI PRODAT I PROBAT JOS JEFTINIJE KUPIT IDUCE LJETO,,,I MOGU LI I HOČE LI –KAKO FONDOVI IZBJEC PLACANJE POREZA NA DIVIDENDU,,,


na stranu sve al stvarno bi li moglo doč do nekog buma na ht-u

Kad trezor počne s otkupom 10% dionica, sigurno da, kad to velikima bude odgovaralo…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Kad trezor počne s otkupom 10% dionica, sigurno da, kad to velikima bude odgovaralo…

1.Zašto smatraš da bi do toga ikada došlo? Gdje je to uopće najavljeno, može link?

2.MIsliš li stvarno da bi oni kupovali te dionice na burzi, ako misliš da bi reci zašto bi baš tkao kupovali , ali prije toga pogledaj nedavnu sličnu situaciju s ADPL i kako je to uprava elegantno i pametno rješila.

3.Zašto kao dioničar kompanije želiš da ta kompanija radi glupe poslovne poteze i plača previsoku cjenu za svoje dionice kupujući ih na burzi umjesto da otkupe gotov paket od nekoga (recimo ROMF?) u blok transakciji.?

...



Kad trezor počne s otkupom 10% dionica, sigurno da, kad to velikima bude odgovaralo…

1.Zašto smatraš da bi do toga ikada došlo? Gdje je to uopće najavljeno, može link?

2.MIsliš li stvarno da bi oni kupovali te dionice na burzi, ako misliš da bi reci zašto bi baš tkao kupovali , ali prije toga pogledaj nedavnu sličnu situaciju s ADPL i kako je to uprava elegantno i pametno rješila.

3.Zašto kao dioničar kompanije želiš da ta kompanija radi glupe poslovne poteze i plača previsoku cjenu za svoje dionice kupujući ih na burzi umjesto da otkupe gotov paket od nekoga (recimo ROMF?) u blok transakciji.?
[/quote]

Skupština je odobrila prošle godine trezoru otkup dionica u količini od 10%, kad? neznam, dali preko burze? neznam ali moguće…
Lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@investac
broj HT nakrcaj do maksimuma i čekaj
/netko je dobro primjetio da se stol nagnuo, žetoni iz dotacije stola prešli na suprotnu stranu i nalaze se na stolu ispred jakih igrača koji očekuju isplatu žetona po 400,00 a trenutno nema love na blagajni, gazde panično skupljaju lovu, za to vrijeme varkama i prividima odgađaju isplatu ili isplaćuju po nižim vrijednostima/
u međuvremenu pijuckaj Henessy i odigraj dobitnu kombinaciju
PTKM I KORF favoriti-puni broj do maksimuma sa polovinama i malu seriju DDJH-ADRS-P-LKRI-ADPL.
Kombinacija koja je iznimna.
Sretno


molio bi savjet JA SAM 100 POSTO INVALID I TE HT DIONICE SU MI SVE SVE KAJ IMAM I Sad DALI IH DRZAT I UZIMAT DIVIDENDU ILI PRODAT I PROBAT JOS JEFTINIJE KUPIT IDUCE LJETO,,,I MOGU LI I HOČE LI –KAKO FONDOVI IZBJEC PLACANJE POREZA NA DIVIDENDU,,,

u tvojoj poziciji ja bi sad držao HT i prodao ga u tjednu prije dividende kad je cijena na maksimumu jer nakon proteka roka za dividendu bude pad veći od iznosa dividende pa kad padne jače onda opet uđi

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

hvala na savjetima svima,,,AKO SE NEVARAM POREZ NA DIVIDENDU ZA IZNOS IZNAD +3000KNPO ZAKONU KOJI JE SUKER ODGODIO E AL KAK CE SAD KUKURIKAVCI,,,,,BOJIM SE BOJIM,,,-

Idemo li danas up ili down??



molio bi savjet JA SAM 100 POSTO INVALID I TE HT DIONICE SU MI SVE SVE KAJ IMAM I Sad DALI IH DRZAT I UZIMAT DIVIDENDU ILI PRODAT I PROBAT JOS JEFTINIJE KUPIT IDUCE LJETO,,,I MOGU LI I HOČE LI –KAKO FONDOVI IZBJEC PLACANJE POREZA NA DIVIDENDU,,,

u tvojoj poziciji ja bi sad držao HT i prodao ga u tjednu prije dividende kad je cijena na maksimumu jer nakon proteka roka za dividendu bude pad veći od iznosa dividende pa kad padne jače onda opet uđi
[/quote]

Hmm, da, to se ove godine nije pokazalo kao najbolji savjet…najviša cijena je bila 14.02. tek pred objavu dividende….

@postar,sumar – komentar?

Fiksne telefone otkazalo 219.000 građana, HT prvi put ispod 60% tržišta

http://www.poslovni.hr/vijesti/fiksne-telefone-otkazalo-219000-gradana-ht-prvi-put-ispod-60-trzista-191793.aspx


@investac

1.Napisao sam ti vec na PP, pisati velikim slovima se smatra vikanjem i izrazito nepristojnim na internetu, potrudis e izbacit ta velika slova ljudi ce te ozbiljnije shvacati

2.Poreza na dividendu nema, ono sto pricas za 3000+ je Jacin krizni porez koji je ukinut i nema ga vise, mozes dobiti i 500 000kn dividende svejedno ne placas porez…e sad kaj ce kukuriku napraviti neznamo

...

New Report

Close