HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 18:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,09
99.523
3,308
30,00
30,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/dobit-telekoma-slovenije-premasila-plan-191230.aspx

pa naši telekomci ….da se malo ugledamo na susede …( al ne na ženski dio ..:-) )

Jeste li provjerili u kojoj banci vaši brokeri imaju račun?
Nije bez vraga!
[bye]

zasto pada zna ko—–


zasto pada zna ko—–

Zato jer ima više dionica na prodaju i onih koji žele prodati dionice od onih koji žele kupiti….zadovoljan?

...



zasto pada zna ko—–

Zato jer ima više dionica na prodaju i onih koji žele prodati dionice od onih koji žele kupiti….zadovoljan?
[/quote]

Uvijek je tako bilo….samo prodavači nisu htjeli prodati tako jeftino.

Kune nisu problem, kuna nema




zasto pada zna ko—–

Zato jer ima više dionica na prodaju i onih koji žele prodati dionice od onih koji žele kupiti….zadovoljan?
[/quote]

Uvijek je tako bilo….samo prodavači nisu htjeli prodati tako jeftino.
[/quote]
u top 10 trojica kupuju i to skoro 40 000 komada…

g haoren znam ja to,,zasto ste bezobrazni neznam,,,I JA SAM NERVOZAN I U STRAHU ZBOG SVEG OVOG PA NIKOG NE VRJEDAM I TO OVAKO,,


g haoren znam ja to,,zasto ste bezobrazni neznam,,,I JA SAM NERVOZAN I U STRAHU ZBOG SVEG OVOG PA NIKOG NE VRJEDAM I TO OVAKO,,

Ispricavam se ako sam ispao bezobrazan, pokusao sam sarkasticno odgovoriti u stilu u kojemu vi pisete na ovoj temi vec mjesecima (pogledajte vasih zadnjih 10postova)…Poslao sam vam i PM prije mjesec dana oko toga, ali niste odgovorili…

Koliko god se moje misljenje o gospodinu XY srozalo u zadnjih par mjeseci zbog nacina pisanja njegovih postova , svejedno imate na njegovom blogu dosta dobru argumentaciju zasto cjena dionice pada pa pogledajte tamo..neznam smijem li linkati blog bez da me pobrisu pa radije necu linkati.

Moje misljenje zasto cjena pada:

HT je IMHO dosta blizu svom vrhuncu, neke sanse za vece povecanje prihoda nema, a konkurencija sve jace stisce, s ulazom u EU još više će se njegov polozaj otezati što če utjecati na pad prihoda a time i dobiti te dividende…Uz to je još otežavajuči faktor mogučnosti dolaska nove recesije ..

HT se još i dobro drži s obzirom na ostatak burze jer ga jako brani ROMF , no ako bi ROMF prestao braniti HT (a to bi se moglo uskoro dogoditi zbog limita od 10% ulaganja u pojedini papir OMFova) u HTu bi nastali problemi..takoder cjena HTa nemoze pretjerano narasti jer ukoliko bi previse narasla ROMFu bi morao prodavati dionice koje sada kupuje (zbog prekoracenja limita od 10%)…uglavnom zeznuta situacija

P.S
Za kraj..nemojte svoje misljenje formirati na temelju pisanja na forumu, to je pravi nacin za izgubiti novac..

...

g,haoren ISPRIKA PRIHVACENA SVE JE OK,,,,MALO SAM NERVOZAN ZBOG HT-A,,

Nitko ništa ne komentira, jel to pozitivno ili negativno? Dajte neke komentare…. Hoće li uskoro UP???


Nitko ništa ne komentira, jel to pozitivno ili negativno? Dajte neke komentare…. Hoće li uskoro UP???

HOCE

Pa o cem Vi privcate????
Ide ht ispod 200. Pa ako deutsche telekom koji je vlasnik i ht, na njemackoj burzi vrijedi danas 9.30eura za dionicu, na temelju cega bi ovdje kod nas trebao vrijedit 300 kn.
Ulaskom u Eu i ht bit ce na razini od cca 10eura po dionici, sto je u buducnosti i realno.

New Report

Close