HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 17:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
178.786
5,933
30,10
30,50
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zagrebačka burza: U fokusu dionice koje imaju u svojim bilancama veće gotovinske pozicije

Vaš link

evo malo i ušteda


Da li znate kada je objava prijedloga dividende! Hvala!

Krajem 1og mjeseca kao i ove godine…..Ako se dobro sjecam kolega bili ste tad u HTu i pricali kako ce na 350-400 pa me cudi da neznate kad je objava ;)..

...

jel ovo prilika za dokup…


jel ovo prilika za dokup…

Počekat još 20-tak dana , pa če se počet šuškat



Da li znate kada je objava prijedloga dividende! Hvala!

Krajem 1og mjeseca kao i ove godine…..Ako se dobro sjecam kolega bili ste tad u HTu i pricali kako ce na 350-400 pa me cudi da neznate kad je objava ;)..
[/quote]
Uf, da, bio sam u HT-u! Pa, bila je cijena i 416 kn prije!!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...



jel ovo prilika za dokup…

Počekat još 20-tak dana , pa če se počet šuškat
[/quote]
baš sam jučer pričal s frendom iz HT-a veli da situacija iznutra …ni sjajna .:-(( …da dividende BU sam …manje …baš sam si mislil zakaj ju fondovi drže ovak ….biće da i oni imaju "frendove" nutra …

Hmmm…dobit na razini prošle godine + zadržana dobit + lova za Kosovo koja se neće potrošiti…..

Fondovi su ove godine promijenili taktiku. Prošlih godina su koncem studenoga pomalo počeli dizati cijenu, a ove godine pomalo spuštati cijenu. Kakav su pakleni plan smislili, da mogu saznati? Dakle do objave dividende možemo očekivati pad na 200 i manje, pa tko izdrži ……A toliko sam se radovao kad sam kupovao na 245, a novca za dokup više namam.


Fondovi su ove godine promijenili taktiku. Prošlih godina su koncem studenoga pomalo počeli dizati cijenu, a ove godine pomalo spuštati cijenu. Kakav su pakleni plan smislili, da mogu saznati? Dakle do objave dividende možemo očekivati pad na 200 i manje, pa tko izdrži ……A toliko sam se radovao kad sam kupovao na 245, a novca za dokup više namam.

Ako padne na 200 fondovi to nisu uradili jer u tom slučaju niti dividenda ne pokriva manjak od 40 Kn.
[rolleyes]

sve što očekuje od ht-a je dividenda od 20-ak kuna. i što se mene tiče, može i na 100 kuna, samo neka redovito calta. a s tolikom dividndom jednostavno ne može na 200, već bi trebao iznad 250. je povrat je bolji od njemačkih obveznica!

Svaki puta suprotno od mase .

Ne mislite li da bi u svijetlu problema, izvlačenja keša i sličnih akcija, BAŠ ova dividenda mogla biti bitno jača, da se skine lova koja je neiskorištena ?

Usput se male opet nategne na kupovinu, cijena naraste, pa se pametni iskrcaju na višim cijenama , čak i od "pribrojene " dividende .

A tek onda – PAD .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close