HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hoče li narast do n ,,godine baaaaaar do 290,,hm—-


Ove godine se HNL može gledati samo preko MaxTVa pa je s obzirom na iznimnu popularnost HR nogometa ocekivano povecanje IPTV korisnika za barem 10%

nema šanse …ja iz protesta neću uzeti MAXTV, a vidim da su i ostali gledatelji izuzetno nabrijani protiv ovakve ucjene HT-a!!!! radije ću čekati godinu dana da im isteknu prava! ma i 2 godine ako treba!
[angry]



pad prihoda
dobit na razini 2010
rast ADSL korisnika
rast IPTV korisnika

Ove godine se HNL može gledati samo preko MaxTVa pa je s obzirom na iznimnu popularnost HR nogometa ocekivano povecanje IPTV korisnika za barem 10%

(ili ipak ne 🙂 )

[/quote]

evo skoro pa sam sve pogodio. pad prihoda, ista netto dobit, broj ADSL-a otsao isti, broj IPTV-a rastao

Detaljnije,
Segment poslovnih korisnika
• Stabilna korisnička baza u svim segmentima i proizvodima/tarifama;
• Broj pretplatnika usluga u pokretnoj mreži povećao se za 5,6% (povećanje od 1,1% u odnosu na drugo tromjesečje 2011.);
• Broj ADSL priključaka iznosio je 109.342, što je povećanje od 6,0% (povećanje od 0,9% u odnosu na drugo tromjesečje 2011.), dok je broj televizijskih korisnika iznosio 18.919, što je povećanje od 17,0% (povećanje od 2,6% u odnosu na drugo tromjesečje 2011.);
• Prihodi su se smanjili za 1,9% Prihodi od IP-a i ICT-a i dalje rastu zahvaljujući pokretanju novih ICT usluga.

Segment privatnih korisnika
• T-HT je zadržao vodeći položaj na sva tri tržišta (tržištu pokretnih komunikacija, nepokretnih komunikacija i IP-a);
• Uvedene su nove tarife za pokretne komunikacije za cijeli niz korisničkih segmenata;
• Broj pretplatnika usluga u pokretnoj mreži povećao se za 3,5% (povećanje od 2,9% u odnosu na drugo tromjesečje 2011.) nakon promjene definicije prepaid korisnika;
• Broj ADSL priključaka iznosio je 538.443, što je povećanje od 8,3% u odnosu na treće tromjesečje 2010. (na istoj razini kao i u drugom tromjesečju 2011.), dok je broj televizijskih korisnika iznosio 317.847, što je povećanje od 21,7% (povećanje od 4,6% u odnosu na drugo tromjesečje 2011.);
• Prihodi su se smanjili za 5,0%, u velikoj mjeri zbog manjih prihoda od govornih usluga u pokretnoj i nepokretnoj mreži te manjih prihoda od negovornih usluga u pokretnoj mreži.

nije loše izvješće, ali niti ne privlači ulagače u ovu dionicu. tko je unutra nema razloga za paničnu prodaju, ali tko nije unutra nema ni neki motiv za ulazak…firma stagnira i to je to

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

dobit istaaa OOOODLIČNOOOOOOOO,,,

današnja analitikanska analiza oglašena na blogu Eclectica je razočaravajuća, posebno za mene kao sljedbenika uopćenih stavova autora bloga.
Kako autor ne posjeduje dionice HT, usrdno molim da ne lansira analize i negativne verbalne parabole na istu jer mi to niti ne tražimo od njega.
Posebno je razočaravajuće, pretpostavke pretpostavka u gatanju djelovanja jednog od dioničara.

DODATAK
Mi u svim našim pretpostavkama pretpostavki i gatanjima nismo došli do zaključka da će autor prodavati dionice ADPL, niti nas je izvjestio o predmetnoj akciji.
Bilo bi dobro da na temelju navedenog iskustva autor kontaktira ROMF i zatraži izvješće o njihovim daljnim namjerama.


dobit istaaa OOOODLIČNOOOOOOOO,,,

Nije li odlično kad dobit raste, a loše kad pada i stagnira i to još stagnira uz povečanje broja pretplatnika !!…ili sam nešto pobrkao?

...

dobit Podravke u enormnom porastu, možda je to najbolji izbor ake ste zabrinti Što će biti sa dionicom HT-a.
Fascinantno,od tisuče dioničara HT-a zabrinut je samo jedan koji je nema.


nije loše izvješće, ali niti ne privlači ulagače u ovu dionicu. tko je unutra nema razloga za paničnu prodaju, ali tko nije unutra nema ni neki motiv za ulazak…firma stagnira i to je to

stagnacija je jako relativan pojam u ovakvim vremenima, poslovati sa ovakvom dobiti je po meni uspjeh…doduše, HT zadržava ovu razinu dobiti dobrim dijelom na rezanju nepotrebnih troškova ali to je samo pozitivna stvar. Npr. T-mobile počinje sa dostavom računa preko elektroničke pošte. neće biti to neka posebna lova, par milja kuna uštede godišnje ali nije ni za bacit.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.



Ove godine se HNL može gledati samo preko MaxTVa pa je s obzirom na iznimnu popularnost HR nogometa ocekivano povecanje IPTV korisnika za barem 10%

nema šanse …ja iz protesta neću uzeti MAXTV, a vidim da su i ostali gledatelji izuzetno nabrijani protiv ovakve ucjene HT-a!!!! radije ću čekati godinu dana da im isteknu prava! ma i 2 godine ako treba!
[angry]
[/quote]
Nije ucijena HT-a već HRT-a.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/OPTE-fin2011-3Q-NotREV-K-HR.xlsx

Što će biti sa dionicom OPTE-R-A

ANALIZA
možda rba proda zabi, ne možda zaba proda rba ili zaba proda az…
ili zbog niske valuacije i visok rizik vrijednost poraste 150%.
Autor ne posjeduje navedene dionice ali je zabrinut i očekuje da dioničari opte-r-a otpočnu
stjecat autorovo visoko vrijedno ulaganje HT.

New Report

Close