HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
22.471
749
29,90
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

znaci li da ako bude izv.. dividende da nece bit redovne


znaci li da ako bude izv.. dividende da nece bit redovne

Možda griješim ali mislim da miješaš kruške i jabuke.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

jel a sta mislis da ce dat lovu iz rezervi tebi za divvidendu ahaaaaa

http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-razmatra-povlacenje-ponude-za-ptk-188305.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben

a

ne mari za male stvari i ostat ce male

investac,
Ako vam je baš toliko važno "ne dobiti dividendu" ajde vi lijepo kupite Magmu ili HG Spot.
Tamo možete biti 100% sigurni da nećete dobiti dividendu!

@tglavica

Nije dividenda uvjek pozitivna stvar, a i ovo prizivanje izvanredne dividende mi nije nekak jasno….TO je ko da cuvas lovu godinama i stedis za "crna vremena" ili da imas love ako dode neka "izvanredan prilika za investiciju" , i onda odjednom se sjetis "e daj vadi tu lovu van, ajmo na skijanje"….tipično hrvatsko razmisljanje radi kojeg vecina ljudi i ima danas financijskih problema

Nazalost ovakvi investitori su teret za hrpu dionica na ZSE…

...



@tglavica

Nije dividenda uvjek pozitivna stvar, a i ovo prizivanje izvanredne dividende mi nije nekak jasno….TO je ko da cuvas lovu godinama i stedis za "crna vremena" ili da imas love ako dode neka "izvanredan prilika za investiciju" , i onda odjednom se sjetis "e daj vadi tu lovu van, ajmo na skijanje"….tipično hrvatsko razmisljanje radi kojeg vecina ljudi i ima danas financijskih problema

Nazalost ovakvi investitori su teret za hrpu dionica na ZSE…

Slažem se sa tobom. Veliki dio ljudi gledaju kako bi dobili dividendu i otišli na godišnji ili sl. umjesto da gledaju na dugi rok i poštuju firmu koja ulaže profit u daljnje širenje i razvoj. Ja bi radije firmu koja ulaže na osvajanju ovih tržišta i tehnologija i koja raste kao i njezina pozitivna prisutnost na tržištu. Nažalost, malo je takvog razmišljanja prisutno. Sjeti se samo kada su se krediti dizalu za kupnju HT-a na IPO. Ok na neki rok sa dividendama dobro se je prošlo ali opet, ja bi radije da ide na razvoj samog posla i konkretnog tržišta nego vraćanja novca kupcima koji isti novac troše na osobne potrebe.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

neznam za vas , ali ja 100% svoje dividende uložim u dionice .

Slažem se sa tobom. Veliki dio ljudi gledaju kako bi dobili dividendu i otišli na godišnji ili sl. umjesto da gledaju na dugi rok i poštuju firmu koja ulaže profit u daljnje širenje i razvoj. Ja bi radije firmu koja ulaže na osvajanju ovih tržišta i tehnologija i koja raste kao i njezina pozitivna prisutnost na tržištu. Nažalost, malo je takvog razmišljanja prisutno. Sjeti se samo kada su se krediti dizalu za kupnju HT-a na IPO. Ok na neki rok sa dividendama dobro se je prošlo ali opet, ja bi radije da ide na razvoj samog posla i konkretnog tržišta nego vraćanja novca kupcima koji isti novac troše na osobne potrebe.

E da…troše na pi*darije poput novih TV-a, iPod-a i računala umjesto da tu lovu bar spreme u čarapu ako već ne znaju što bi s njime. Ali ne…računalo staro 2 godine je za bacit. Nema veze što služi samo za čitanje "Večernjaka" na Internetu.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Veliki dio ljudi gledaju kako bi dobili dividendu i otišli na godišnji ili sl. umjesto da gledaju na dugi rok i poštuju firmu koja ulaže profit u daljnje širenje i razvoj. Ja bi radije firmu koja ulaže na osvajanju ovih tržišta i tehnologija i koja raste kao i njezina pozitivna prisutnost na tržištu. Nažalost, malo je takvog razmišljanja prisutno.

Apple nije od 95g isplatio dividendu, ali je zato svojim dioničarima povećao vrijednost dionice više od 1000%.

Visoki div. prinos su znak da firma nema mogućnosti za rast i nalazi se na vrhuncu poslovanja.
Od kad se bavim ovime takve firme su mi uvijek bile odbojne, bez obzira kako se zvale. Nekim ljudima dividenda daje osjećaj sigurnosti, meni znak da ih zaobilazim u širokom luku.

do sada sam oko 70% vracao u dionice ostalo trosio na obitelj, sta ce ti lova kada ne uzivas u zivotu to je barem moj moto

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close