HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


I mene je osobno iznenadio taj rast, no pitanje je koliko su ti korisnici profitabilni.Večina tih korisnika su studenti koji nemaju baš nešto love i geldaju kak potrosit 50do maksimalno 100kn mjesečno na telefon. Oosobno mislim da je cilj tog BonBona viš izbiti zaradu tele2 nego ostvariti neku dobit za HT stoga i utjecaj ove vjesti je po meni više manje nevažan

Izbiti drugom zaradu = zaraditi. Pa nije ni malo 100kn x 12 mjeseci x 100k = 135 milijuna kuna! Makar bili i studenti, kakvi smo i mi nekad bili. Zakon velikih brojeva.
E, kad bi svi mogli prodati svojih 100000 proizvoda, i to mjesečno, hmmm… [wink]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

HT d.d. – zna.

HT otpušta ljude … a slično sam čuo i od djelatnika tvrtke .
Vaš link


HT otpušta ljude … a slično sam čuo i od djelatnika tvrtke .
Vaš link


još kad uprava krene otpuštati dionice, gdje će nam biti kraj, 13 €



HT otpušta ljude … a slično sam čuo i od djelatnika tvrtke .
Vaš link


još kad uprava krene otpuštati dionice, gdje će nam biti kraj, 13 €
[/quote]

Nije to KOEI da djele dionice Upravi, a zatim pumpaju cijenu kako bi Uprava što bolje prodala svoje dionice KOEI.
Mudrinić ima dionice kupljene na burzi, a ostali članovi uprave HT-a nisu do sada dobivali dionice, barem koliko ja znam.
HT do sada nije kupovao vlastite dionice. Izjava Vam ne stoji kolega.

PS
Dvanaest postova iznad sam najavio što se može očekivati u skoroj budućnosti. Da li je ta budućnost na vratima?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

i ja mislim da ce dionic lagano ali sigurno prema gore, moja procjena za dividendu je 23-25kn, s time ako nedobiju dozvolu za optiku mogli bi je podebljat za jedno 12kn, tako da smatram da je dividenda od 35-37

ne mari za male stvari i ostat ce male


i ja mislim da ce dionic lagano ali sigurno prema gore, moja procjena za dividendu je 23-25kn, s time ako nedobiju dozvolu za optiku mogli bi je podebljat za jedno 12kn, tako da smatram da je dividenda od 35-37

I ja bih volio toliku dividendu no mislim da bi razbacivanje novcem u ovakva vremena bilo loše za tvrtku.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

dividenda? ne više od 15 kuna, a ako kupe kosovski telekom manje od 10 ako uopće…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



I mene je osobno iznenadio taj rast, no pitanje je koliko su ti korisnici profitabilni.Večina tih korisnika su studenti koji nemaju baš nešto love i geldaju kak potrosit 50do maksimalno 100kn mjesečno na telefon. Oosobno mislim da je cilj tog BonBona viš izbiti zaradu tele2 nego ostvariti neku dobit za HT stoga i utjecaj ove vjesti je po meni više manje nevažan

Izbiti drugom zaradu = zaraditi. Pa nije ni malo 100kn x 12 mjeseci x 100k = 135 milijuna kuna! Makar bili i studenti, kakvi smo i mi nekad bili. Zakon velikih brojeva.
E, kad bi svi mogli prodati svojih 100000 proizvoda, i to mjesečno, hmmm… [wink]
[/quote]

O kakvih 100 kn vi pričate? Pa T- mobileov ARPU (prihod po korisniku) za privatne je 56 kn, s tim da je cca 20% tih korisnika pod ugovorom.
100 000 korisnika Bonbona lijepo zvuči ali to je samo broj kartica koji je u opticaju, potrošnja sigurno nije veća od 20-30 kn mjesečno po korisniku.

i to ti je godišnje od 24 do 36 milijona kuna. šta hočeš više.

Mobilni operateri u RH već dvije godine plaćaju krizne trošarine, a nakon ulaska u EU one će se sigurno ukinuti
Europska komisija tjera Mađarsku da ukine mobilne trošarine

http://www.vecernji.hr/biznis/europska-komisija-tjera-madarsku-da-ukine-mobilne-trosarine-clanak-332374

@darac11

Razumiješ li ti razliku između stavki "prihod" i "dobit" ?

...

New Report

Close